Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mitől lehet büdös a babám szája?

Mitől lehet büdös a babám szája?

Figyelt kérdés

Sziasztok!

Kb. két hete vettem észre, hogy büdös a babám szája.

Leginkább este.

Elkezdtem ugye utána járni. Itt is végig olvastam az összes kérdést. Írták sokan, hogy ezután szokott beteg lenni a baba.

Na így is lett, az első észlelés után kb egy héttel beteg lett. Enyhe megfázásos tünetek(orrfolyás). Majd nagyon könnyezett a szeme és piros volt körülötte. Azt mondták allergia. Másnapra berekedt. Ekkor elvittem a dokihoz, szintén azt mondta allergia.

Ekkor megemlítettem a szájszagot.

Azt mondta, hogy még nem zár ilyen korban rendesen a gyomorszájuk, azt érezni.

De ezelőtt én sose vettem észre és már 8 hónapos.

Elmúlt a betegség. Gondoltam elmúlik a szag is. De a napokban újra erősen érezni. Leginkább este.

Vajon mi lehet a baj.

Ott motoszkál bennem persze, hogy nem-e cukorbeteg. Doki is kérdezte, hogy ugye nem e állandó. Neki is mondtam, hogy eddig nem is volt.

Ha az lenne, akkor ezalatt az idő alatt már rosszabb állapotban kéne lennie.

Amúgy nagyon szépen fejlődött eddig minden téren. Nagyon vidám, jó kedélyű baba.

Mióta kibújtak az első fogak azóta kicsit valamiért megtorpant a hozzátáplálás, de sok mindent megeszik már.

Néha ugyan olyan szaga van a kakijának is.

Vajon tényleg csak a gyomorszáj?

Másnak volt ilyen?

Van valakinek valami infója ez ügyben?

Köszönöm


2022. máj. 18. 22:10
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm, hogy írtatok!

Kicsit megnyugodtam.

Nézek ma fogkrémet. Aztán meglátjuk, hogy alakul. Szerintem elkezdett felül is jönni, lehet azért érzem megint.

2022. máj. 19. 07:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!