Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » 30 hetes vagyok. Mitöl lehet...

30 hetes vagyok. Mitöl lehet fehér idönként darabos, sürü folyásom? Nem büdös, nem is viszet!?

Figyelt kérdés

Arra lennék még kiváncsi hogy az orvos kézzel vizsgálja a méhszájat?Hány hetessen?

Nekem még eddig nem nézték.


2009. okt. 7. 22:01
 1/5 anonim ***** válasza:
100%

Én 29 hetes vagyok,és 3 hete nekem kézzel nézte meg hogy zárt-e.

Nekem is szokott ilyen folyásom lenni, én nem tulajdonítok nagy jelentősséget neki. Amíg nem viszked, nincs baj szerintem. De azért kérdezd majd meg az orvosodat.

2009. okt. 7. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
22%
Én 1743 hetes vagyok, és sokszor volt már folyásom.
2009. okt. 7. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Nekem minden egyes visszarendelésen megnézi.

32km. Az nem jó ha darabos, fertőzésre utalhat. Kérdezd meg orvosod.

32km

2009. okt. 8. 00:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

lehet candida gomba, de kérj a dokidtól kenetet, az a biztos!

Nekem 4 hetente nézi a dokim a méhszájam kézzel, 12. hét óta.Lehet, hogy UH-al nézte, állítlag úgy is lehet látni

32h. km:)

2009. okt. 8. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nekem is volt folyásom, de semmilyen más probléma nem volt. Nem viszketett és nem volt darabos sem, mégis fertőzést kaptam és koraszülött lett a gyerekem. Mindenképpen vizsgáltasd meg magad.
2009. okt. 8. 10:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!