Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » A világ legrosszabb anyukájána...

A világ legrosszabb anyukájának érzem magam! Csődött mondtam? Az eddigi "nevelés"mind hiába?

Figyelt kérdés
Tegnap leraktuk kisfiamat!Elkezdett sirni magam mellé vettem,tovább folytatta!Cicire akartam rakni de nem kellett neki!Mondom sétálok vele kicsit!ahogy felvettem meg elhallgatott!10kg-jával nem igazán tudtam fél orákat sétálni(nem is volt szokás) igy vissza raktam!neki állt sirni!Kijöttem,tovább folytatta!Apa ugyan ezeket csinálta,dettó!már 10 óra volt!aztán 11 még mindig szenvedett!bementem hozzá!oda ültem mellé!ellökte a kezem a rongyi nem kellett neki!31 percig ugy sirt,mint a...!felvettem jó volt neki,de ahogy leraktam neki állt!éjfélkor aludt el!ne mondjátok azt hogy rám volt szüksége,és cserben hagytam! és szemét vagyok mert sirni hagytam,de eddig,lefekvéskor bementünk kicsi simi és aludt!ma reggel fél ötkor már fent volt!most nem rég leraktam ugyanazt csinálta!ugy gondolom hogy fájni nem fájt semmilye,mert akkor mikor ölbe volt nem fájt?teljesen oda vagyunk mindketten !
2010. szept. 18. 08:37
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
100%
Mennyi idős?
2010. szept. 18. 08:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
fél éves mulott
2010. szept. 18. 08:45
 3/12 anonim ***** válasza:
67%

hát figyi, ha te vagy a világ legrosszabb anyukája, akkor ki a legjobb? :)

semmi baj nincs azzal, ami az éjjel örtént, mindannyiunkkal megesik, nem ettől leszel rossz anya, én tudom, mert én egy évig szenvedtem a kislányommal, szóval az vesse az első követ, aki még igen

nem tudom mennyi idős, de egy 10 kilós gyerekkel nem lehet és nem is kell sétálni, mert akkor mi lesz később?

a jó anyák következetesek, és arra szoktatják a gyereküket, ami hosszú távon mindenkinek jó lesz

2010. szept. 18. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%

Lehet jön a foga! Egyébként ha fájt a láb

nyom foga, igen ha felvettem ölben volt nem sírt megnyugodott, ha leraktam sírt, igenus a közelségem megnyugtatta!

Sajnos lesz még ilyen hogy nem alszik nem akar a kiságyban maradni mert ölben szeretne lenni, csak mert anyával apával szeretne lenni vagy mert fáj valamije! Nálunk ha kezdődő betegség volt is ilyeneket csinált ölben kellett ringatni a 12 kg-ját 1 évesen mert csak úgy volt jó neki! Én kitartó vagyok a ringatásban, nem bírom hallgatni ha sír!

2010. szept. 18. 08:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

"Egyébként ha fájt a láb

nyom foga, igen ha felvettem ölben volt"

nem értem

2010. szept. 18. 08:56
 6/12 anonim ***** válasza:
100%

Nem rontottál el semmit!

Lesz még ilyen.Sok oka lehet, rosszat álmodott, jön a foga,front stb..

Amúgy lehet valami mert az én lányom is 3napja nehezen akar csak elaludni,és korán reggel már fent van.

Nemtudom az okát,úgyhogy az időjárásra fogom:)De ettől függetlenül nem érzem magam rossz anyának!

2010. szept. 18. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Az én lányom néha egyszerűen nem elég fáradt, vagy nem akar aludni, akkor csinálja ezt.
2010. szept. 18. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
nekem az a tapasztalatom, hogy minnél jobban segítek neki elaludni annál nehezebben megy. De ha nem próbálgatok mindenre kedvében járni az elalváshoz, akkor érdekes elalszik 2 perc alatt. Én szoktam hagyni sírni, de csak ennyi időre. De jártam már úgy is, hogy bekakilt és csak sokára jöttem rá mi a baja. Szégyeltem magam, hogy ő jelzett én meg nem voltam okosabb. Ilyenkor esetleg nézz be a pelusba is. Én nem tudom, de már hónapok óta nem mindig érzem a kakis pelus szagát se...
2010. szept. 18. 09:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
lemaradt.. és nem vagy rossz anya, nem mondtál csődött. Lesz még ilyen máskor is, ne ijedj meg. És bizony nekünk aze lső fogak jöttek ilyen jelekkel, hogy éjjel csak karban akart lenni.
2010. szept. 18. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Szerintem lehetett a foga,vagy kaki mikor volt?Nem fájhatott a hasa?Enyém is szokott ilyen lenni ha baja van,hogy semmi sem jó
2010. szept. 18. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!