Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Első cipős kérdés. Ez a cipő...

Első cipős kérdés. Ez a cipő magasszárúnak számít? Tartja a bokáját?

Figyelt kérdés

[link]


Nézegettem tegnap a boltban, nem pont ezt néztem ki de úgy láttam ennyi a max szára a cipőknek. Téiesített fiú cipőkben ennyire kevés a választék? Kisfiam télen fog elkezdeni menni, ezért kéne neki majd valamilyen kiscipő.

És még egy: mi a különbség a bobby shoes és az elefanten között az árán kívül?


2010. szept. 18. 10:00
 1/3 anonim ***** válasza:
75%

Nem tudom mit értesz kevés alatt,én tegnap vettem neki a Deichmannban téli cipőt ami vízálló is,és magas szárú 3990-ért,és legalább volt még 6-8 féle,ezen kívül.

Ez nem kevés.

De kérdésedre válaszolva magasszárúnak számít,bár van ennél magasabb is.

2010. szept. 18. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
75%
A cipőnek nem a bokát, hanem a gyerek sarkát kell tartania. Amit kinéztél, jónak tűnik, kérdés, hogy mennyire kemény a talpa. Egyébként, amíg nem jár a kisfiad, ne vegyél neki cipőt, addig egy vastag zokni és egy téli kocsicsizma bőven elég. Majd, ha valóban jár, akkor próbálj a lábára cipőt! Amikor ráadod, mindenképpen sétáljon benne, hogy lásd, mennyire kényelmes neki!
2010. szept. 18. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszi! Nem most akarnám megvenni, csak már elkezdtem nézelődni, mert tudom, hogy ez is olyan nagy dilemma lesz, mint a gyerekülés kérdés. Hát, akkor lehet, hogy rossz boltban voltam, mert 20-21-esben (vagy még nem tudom, hogy hányas fog kelleni) főleg fiús színekben alig voltak olyanok, amit télen rá mernék adni elefantenben. Olyan volt, ami őszi, dehát még őszre nem fog kelleni.
2010. szept. 18. 11:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!