Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cipő kérdés? Második lépés...

Cipő kérdés? Második lépés cipő? Mikor? Meddig tart az első lépés? Falcon, Maus, Elefanten, Siesta, Ciciban, Linea, Asso?

Figyelt kérdés
Fiam most lépeget önállóan, utcán is megy már lassan de biztosan. Most még bundás Maus cipője van (igazából a babakocsiba vettük, de így járkálni is jónak tűnik). Azt nem tudom, hogy tavaszra milyet vegyek neki. Most a Falcon a szimpi, ott tartok, hogy nem kell harántemelő. De tetszenek a Linea és Asso cipők is. Abban mekkora harántemelő van? Mikortól nem első lépés cipőt kell nézni, hanem gyerekcipőt? Tavaszra nyárra, hány cipő kell? Egy zárt és egy nem túl zárt elég? Vagy kell szandál is? Annyira tanácstalan vagyok, mindegyikből vennék egyet, dehát nincs az a pénz.... Nektek milyen van/lesz?
2011. febr. 18. 22:39
 1/4 anonim ***** válasza:
Hűűű annyi kérdést irtál ki, hogy erre képtelenség egyben válaszolni... Szerintem ird ki egyenként.
2011. febr. 18. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
A lényeg, hogy harántemelős cipője van e a gyerkőcödnek, vagy nem? Esetleg a fenti márkák valamelyike?
2011. febr. 18. 23:22
 3/4 anonim ***** válasza:

9,5 hós kislányom most kezd lépegetni. Vettünk egy falcon elsőlépés cipőt, mert bárhol várakozunk ahol más kisgyerek is van, csusszan le, hogy menjen ő is:). Ha kinőjjük mielőtt stabilan jár, a köv. kiscipő is elsőlépéses lesz(most tudtam meg, hogy a siesta elsőlépés kiscipőben sincs harántemelő).

Aztán én Elefanten cipőt vennék, és valósziníleg Asso kisszandált, ami hatul zárt és 3 kapcsos. Ha már szaladgálni fog kell játszós, és kimenős cipő vagy szandál. Őszre vízálló kiscsizma. Télre meleg lábbeli. Minden évszakra min. egy, de többnyire 2.

Most a Minimanóban(Bp-Nagy Lajos út 168) van olyan akció, hogy 2 bőr kiscipő 10e.ft. (1 pár pedig 8-9e. ft!)

2011. febr. 18. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
2. válaszoló: Most olvastam a kommented. Nem vennék harátemelőset.
2011. febr. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!