Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 10 hónapos babaval nyaralás?...

10 hónapos babaval nyaralás? Olaszországba mennénk családilag autóval . 9 óra az út. Bevallalnatok?

Figyelt kérdés
Éjszaka utazzunk vagy inkább nappal ? Sűrűn megállunk nyilván a kicsi miatt. Volt aki már utazott ennyit ? :)
2022. máj. 24. 14:24
 1/5 anonim ***** válasza:
59%
Mi "két"órát utaztunk 8 hónapossal, hát így a 2 órás út 4 lett. Menjetek inkább fapadossal. Úgy éltük túl hogy sooookszor megálltunk pihenőknél és hátul ment tableten a bogyó és babóca.
2022. máj. 24. 14:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Én éjjel indulnék a helyetekben alvás időben. Így is lehet felébred ha megálltok tankolni vagy mosdó miatt, de egyhuzamban biztosan többet alszik majd mintha nappal mennétek.

Jó nyaralást!

2022. máj. 24. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
81%
Miis szerettünk volna menni augusztusban Horvátországba, dr úgy néz ki, nekünk le kell mondunk róla. A kislányom akkor lesz 10 hónapos. Egyelőre katasztrófa az autózás, még egy 30 perces út is, úgyhogy tartok tőle, ennyi idő alatt nem fog változni.
2022. máj. 24. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
80%
Mi mentünk 10 honapossal Görögországig, csak és kizárólag éjszakai utazással. Elötte mindent elintéztünk hajnal 6 ig meg se ébredt, volt 2-3 ora ébren tötött időszaka peluscsere evès kis játék stb aztán megint alvás és már ott is voltunk. 10 nap múlva visszafelé ugyanígy csináltuk. Teljesen jó volt így.
2022. máj. 24. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Mi közel 6 hónapos babával voltunk pár hete Szlovéniában.

Délelőtti alvás idejèben indultunk. Abszolút semmi gond nem volt az úton. A nagyobbik gyermekem miatt álltunk meg egyszer a benzinkúton,mert pisilnie kellett+ egyszer miattam,mert éhes lettem és megálltunk a Mekiben. Vissza egyáltalán nem figyeltünk az alvás idejére, de akkor is megálltunk egyszer enni + megnèztük a bledi tavat.

Így hosszúra sikeredett a nap.

A babával semmi,de semmi gond nem volt.

Nyáron megyünk Horvátországba is.

Ez az út volt a próba,de mivel tökéletesen sikerült, így bátran megyünk oda is.

Készültem egyébként játékokkal, órákig képes mondókákat hallgatni, amiben csak én szoktam elfáradni+ telora is töltöttem le dalokat,mondókakat,de nem volt rá szükség.

2022. máj. 30. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!