Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Baj, ha egy 10 hónapos naponta...

Baj, ha egy 10 hónapos naponta fél órát mesét néz? Nem ilyen értelmetlen mesére gondoltam, meg az öldöklősre. Vannak fent YouTube-on nagyon aranyos mesék dallamokkal.

Figyelt kérdés
2022. máj. 17. 20:30
1 2 3 4
 1/31 anonim ***** válasza:
46%
Fél óra nem gond. Viszont ha nem muszáj ne nèzze! Nem használ az idegrendszerének.
2022. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/31 anonim ***** válasza:
66%
Miért van szüksége egy tízhónaposnak youtube-ra?
2022. máj. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/31 anonim ***** válasza:
70%
Nem feltétlen a gyereknek van rá szüksége, hanem inkább anyának egy kis időre amîg felmosogat pl. Legalábbis nálunk így volt. Csak addig kapcsoltam be neki, amíg gyorsan elvégeztem a melót. Ez még nem akkora bűn, semmi baja nem lesz ennyitől.
2022. máj. 17. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/31 anonim ***** válasza:
62%
Baj. A 10 hónapos vígan el tudja foglalni magát játékokkal kütyü nélkül. Ezt meg is kell tanulnia. Már most hozzászokik az ingergazdagsághoz, és nem lesz neki elég a való világ, ráadásul még a szemét is rontja. Ennek abszolút nincs itt az ideje 3 éves koráig.
2022. máj. 17. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/31 anonim ***** válasza:
61%
Te jó ég! Mi szüksége egy tízhónaposnak tévézésre...?????
2022. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/31 anonim ***** válasza:
63%
Ha mindig aszerint neveled a gyereked, ahogy a fácse-csoportokban az anyák egymással vetélkedve előadják, akkor az a gyerek húszévesen is csak a Duck TV-t nézheti majd. :D
2022. máj. 17. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/31 anonim ***** válasza:
62%
Az én környezetemben csak olyan nők ellenzik a tvt, akik gyere 10 hónaposan már kiválóan kezeli a telefont 😅
2022. máj. 17. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/31 anonim ***** válasza:
37%
Ennyiből nem lesz baja. Amúgy igen, azért arra kíváncsi lennék, hogy akik ennyire ellenzik, vajon a telefont sem adják a gyerek kezébe? Mert én sajnos sok olyant látok, hogy egy év körüli gyerek azon néz mesét. Az miért jobb, mint a tévé?
2022. máj. 17. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/31 anonim ***** válasza:
38%

Képzeld el, kedves képernyő mentes anyuka, napkozben egy gyors menet idejeig mi bekapcsoljuk ám neki pici kora óta.. :)

Most 2,5 éves, folyekonyan beszél rég és imad kint lenni egész nap. Az a reggeli, napközbeni fél óra senkinek sem árt, sőt.. 😉

2022. máj. 17. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/31 anonim ***** válasza:
43%

7, nyugtasd magad csak ezzel ;)

A megfelelő idegrendszeri fejlődéshez alapvető a nulla képernyőidő minimum 3 éves korig. Nem nehéz betartani. Már annak, aki akarja.

2022. máj. 17. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!