Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha egy 11 hós baba lenyel egy...

Ha egy 11 hós baba lenyel egy műanyag kb fél-1 cm átmérőjű lapos bigyót attól öklendezik, könnyen le tudja nyelni?

Figyelt kérdés

Nem tudom megette-e, mert lehet csak büfizett. A tesóimnál voltunk vendégségben és az összeszerelhető bútornak a csavarra pattinthatós kis darabját lehet megette. Azt mondják a hugiék, hogy az már hiányzott és a kakiját is néztem 2-3 napig, nem volt benne. Álldogált a bútor mellett és olyan jól elvolt, nem is gondoltam, hogy azt

ki lehet szedni, nem volt dolgom még ilyesmivel. És egyszer csak öklendezett, és kicsit túrós büfis lett a szája is, előtte szopizott nemrég. És akkor láttam meg, hogy a többi csavaron szinte mindegyiken van olyan bizgyula, de ahol a kezecskéje volt ott nincs. Megállt bennem az ütő hirtelen. A dokit is felhívtam, azt mondta kikakálja, átmegy rajta ne aggódjak. És mi van ha megette és nem kakálja ki, mert nem láttam a székletében, lehet mégis megette. A hugom azt mondta tuti hiányzott, mert nemrég törölgette át a szekrényt. De engem aggaszt. Mindenképpen ki kell kakálnia, ha lenyelte?


2008. dec. 19. 08:43
Sajnos még nem érkezett válasz a kérdésre.
Te lehetsz az első, aki segít a kérdezőnek!

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!