Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 1,5-2 év körüli babátoknak...

1,5-2 év körüli babátoknak adtok e valami plusz vitamint vagy immunerősítőt most hogy itt van a rossz idő? Ha igen mit?

Figyelt kérdés
2010. szept. 18. 14:07
 1/9 anonim ***** válasza:
Szia! Nekem 18 hónapos a kislányom és cebiont adok neki meg a vigantolt. Mást semmit, minden nap eszik gyümölcsöt, viszont kíváncsi vagyok más válaszára mert már én is gondolkodtam rajta hogy adok neki de nem tudom érdemes-e.
2010. szept. 18. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
70%

23 hós csak vigantolt adok.


rengeteg gyümölcsöt eszik és nem tartom szükségesnek hogy mást is szedjen.

megfázásai vannak néha folyik az orra de lázas betegség évente kétévente ha egyszer fordul elő.

pont emiatt még a doki se ajánlotta...

2010. szept. 18. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

én nem adok neki semmit, most 2 éves. helyette ha fúj a szél, ha esik, minimum, 2 órát lent vagyunk délelőtt és délután is, immunerősítés céljából 2 hetes kora óta. Sok gyümölcs, méz. eddig egyszer volt megfázva, pár napig tartott, szerencsére lázas betegséget sem szedtünk még össze.

Vigantolt azt kapja folyamatosan.

2010. szept. 18. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Én is csak Vigantolt adok a 2 éves lányomnak. Rengeteget vagyunk kint még rossz időben is ( 1 hetes korától kint is aludt a babakocsiban a teraszon, aztán még télen is!)a gyümölcsöket, zöldségeket imádja (sok házi termés!), így fölöslegesnek tartom, hogy külön vitamint kapjon. 3 nagy tesója van, elvileg haza hordják az iskolából a bacikat (meg a barátaik), de a lányom eddig néhány enyhe náthán kívül még nem volt beteg...
2010. szept. 18. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Echinacea szirup. Ezt akkor is jó elkezdeni, ha épp látod, hogy elkezdődne valami megfázásosdi. Az én lányom böcsis, és így folyton fennáll a vírusfertőzés veszélye, ezért ilyen időszakokban szinte minden nap adok neki, csak 1x, nem 3x mint ami az adagolása rendesen. Mi is ezt szedjök, csak csepp formában.
2010. szept. 18. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Én Cebion Multi-t adok neki. Sokat vagyunk bölcsis gyerekek között, kizárólag ez miatt.
2010. szept. 18. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Cebion cseppet kezdtem el ma, amúgy sok gyümölcs.
2010. szept. 18. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

előz

És sokat vagyunk az udvaron, vagy a szabadban.

Megyünk is ki a játszótérre mindjárt.

2010. szept. 18. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia!

Béres cseppet kap,Cebionnal.Hétfőn kezdjük a bölcsit.

2010. szept. 18. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!