Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha fintorgott a babám ma az...

Ha fintorgott a babám ma az első almalé próbánál, attól még szeretni fogja?

Figyelt kérdés
Ma próbáltuk először, 2 kiskanállal. Nektek hogyan fogadta a babátok?
2008. dec. 19. 12:30
 1/4 anonim ***** válasza:
Persze,imádni fogja.Azért fintorgott mert ez neki egy ujj íz.
2008. dec. 19. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Persze, hogy fintorog, hisz még nem evett mást, csak tejet:-)

Szeretheti , persze, 3. nap már tátja majd a száját:-)

2008. dec. 19. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
A lányom is fintorog, sőt, a szájából is kifolyatja néha. Azért persze nyel is belőle, de nem olyan lelkes, mint amire számítottam. Mi 5 napig almaleveztünk, tegnap óta keverek bele banánt is. Na, ma már nyűglődés van... Nem tudom, hogy az etetőszék miatt, vagy a partedli miatt, vagy a kaja miatt... kicsit megijedtem, hogy most megtorpant a dolog, de nem merem eröltetni... Most 5 hónapos.
2008. dec. 19. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat! azért kérdezem, mert nem egy olyan jó evő a babókám, de azt gondoltam, hogy a tápszer után nagyon finom íz lesz neki az almalé, most fintorgott, de remélem, hogy tényleg jóízűen eszi majd meg, és egy hét múlva már a pürét is adhatom majd neki. Mi 5 és fél hónaposak vagyunk
2008. dec. 19. 12:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!