Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Ha már van egy babánk és...

Ha már van egy babánk és jönne a második akkor arra is autómatikusan járna a GYED?

Figyelt kérdés

Azt miből számolják? most dec.-ben lejár ezen a munkahelyemen a szerződés és ennyi. Megvan bőven a 180 bedolgozott napom, mert 3 éve dolgozom. kisifam most 7 hós és ha jövőre terhes lennék (tervezzük :) ) akkor ettől függetlenűl járna a GYED, nem?

köszönöm a válaszokat!!


2008. dec. 19. 13:15
 1/2 anonim ***** válasza:

Azt nem tudom pontosan , hogy olyan esetben mi van, ha lejár a szerződés. Azt hiszem, folyamatosnak kell lennie, nem szakadhat meg.

Az én kislányom még nem tölti be a 2. életévét, mire megszületik a testvére. Januárban fog születni, ugyanúgy jogosult vagyok thgys-re, majd gyedre. Ugyanarra az összegre, amit először megállapítottak.

Az a legtisztább, ha bemész az OEP-be érdeklődni.

Nehogy késő legyen már valamit intézni, hiszen nem mindegy.

2008. dec. 19. 13:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Menübe kisgyerekek 18.dik kérdésben talán megkapod a válasz.Épp elöbb olvastam.
2008. dec. 19. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!