Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nagy baj ha 7. -hós babának...

Nagy baj ha 7. -hós babának már adtam krémtúrót?

Figyelt kérdés
Mert az okosok azt mondják 1 éves koráig nem lehet semmilyen tejterméket,de ma kérdeztem szülőket és azt mondták többen,hogy ők már 4,5 ,6.hós kortól adták neki.sőt gyógyszerésztől is kérdeztem és azt mondták nyugodtan,de most még is lelkiismeret furdalásom van.
2008. dec. 19. 13:37
 1/4 anonim ***** válasza:
61%
Nézd meg hogy mit tartalmaz és gondolkozz el rajta.
2008. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
tudom,régen is adták szüleink a tejtermékeket,de nem ajánlottak,mert később is allergiát okozhatnak és nem csak tejtermékekre. ha most egyszer adtad nem baj,de várj vele minél tovább. készíts majd inkább neki te magad krémtúrót vagy gyümölcsjoghurtot is tudsz készíteni (1 éves kora után)
2008. dec. 19. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat
2008. dec. 19. 14:21
 4/4 anonim ***** válasza:
A savanytott termékek nem allergizálnak annyira, a tehéntej inkább, amit nem érdemes adni 1 éves kor alatt.
2008. dec. 19. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!