Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Adtatok-e, adnátok-e 8 és fél...

Adtatok-e, adnátok-e 8 és fél hónapos babának Petit Danone jellegű krémtúrót uzsira, vagy ebéd után?

Figyelt kérdés
2010. nov. 16. 18:22
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
51%
Nem adnék, inkább kikavarnék egy kis natúr joghurtot vagy túrót banánnal, vagy egyéb gyümölccsel. Sokkal egészségesebb és értékesebb, mint ezek a mindenféle ízesített, aromás bolti hülyeségek.
2010. nov. 16. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:

NEM!

Inkább joghurtot pl. összenyomkodott banánnal. Kerüld a krémtúrót és társait, ki tudja, mit tolnak még bele:S

2010. nov. 16. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
Nem. Inkább magam készítettem natúr joghurtból és gyümölcsből vagy túróból és gyümölcsből egy kis vaníliás cukorral. Sokkal finomabb és egészségesebb, mint ezek az agyonreklámozott dolgok. Nem hiszem, hogy ezekre szüksége van egy kisbabának..
2010. nov. 16. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
63%

Én adtam már neki és imádja. Persze nem minden nap azt adom, egy héten egyszer maximum. Már rendszeresen adok neki ízesített joghurtot, de próbálok organikusat venni.

8 hós baba anyukája

2010. nov. 16. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:

NEM.

Teljesen felesleges, értelmetlen finomság, kár ilyesmire rászokatni.

2010. nov. 16. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
28%
Igen,adnék.Jobb,ha az ilyen még viszonylag egészséges tejes édességeket szokja meg,mint később majd a cukrot,stb,amikor már úgysem tudod kivédeni ezeket a "förtelmes bolti dolgokat".A tudatos vásárló tudja ,h nem minden méreg,amit a boltban árulnak.
2010. nov. 16. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
73%

Igen szoktam adni heti 2x 3x.

9 hónapos kisfiú anyukája. Lehet lepontozni.

2010. nov. 16. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
0%

NEM!!!!!!


[link]

2010. nov. 16. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
0%

Ha nem tudsz dönteni az adott válaszok alapján, nézd meg, hogy kinek hány %-os a válasza:)


Átlagban 70% alatt van, aki azt mondja, h adhatsz a babádnak.

2010. nov. 16. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Már majdnem 1 éves a fiam, de még nem adtam Neki, és nem is fogok még egy darabig.
2010. nov. 16. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!