Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Esernyőre csukható babakocsiba...

Esernyőre csukható babakocsiban mit adtok a babára?

Figyelt kérdés
Betakarjátok?
2008. dec. 19. 14:22
 1/5 anonim ***** válasza:

mennyi idős??

Amúgy persze betakarjuk ha olyan az idő s nem rúgja le...de tényleg függ h mennyi idős, mennyit mozog...

2008. dec. 19. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
10 hónapos
2008. dec. 19. 14:25
 3/5 anonim ***** válasza:
szia én egy évesen ár nem taliztam be csak ha elalszik, meg ha mínusz van ha overallt adsz rá sztem nem kell, mert már ő mocizik össze vissza:)
2008. dec. 19. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
ui...látom elírtam...szóval nem takartam be már...
2008. dec. 19. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ha overál van rajta, vagy vannak azok a féle bundazsákok, aminet a lába között fel lehet vezetni a babakocsi csatját, az pont elég. Én a 14 hónapos lányomat is ilyen kocsival sétáltatom.Nekünk elég az overál, alatta pedig ilyen +5 fokig a harisnya. Ha hidegebb van akkor adok még alá egy nadrágot.Az se jó ha túlöltözteted, mert nem bír mozogni egyáltalán csak be lesz préselve a kocsiba mint egy kis hurka.Nekem a pléd nem vált be mert folyamatosan lecsúszott a gyerekről a sárba.
2008. dec. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!