Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Aki éjszaka kicseréli a...

Aki éjszaka kicseréli a pelust, annak a babája könnyen visszaalszik? Arra gondoltam, hogy hajnalban azért alszik olyan nyugtalanul, mert zavarja a pelus.

Figyelt kérdés
2009. okt. 22. 14:45
 1/6 anonim ***** válasza:
Sztem attól függ mekkora a babád.Ha csak pár hónapos akkor simán vissza fog aludni, ha már nagyobbacska háát az már nem lesz olyan egyszerű.A babám 14 hónapos és nem szoktam hajnalban tisztába tenni,mert teljesen felébredne(mondjuk nem is kel fel),de mikor pici volt akkor igen,de utána gyorsan vissza is aludt.
2009. okt. 22. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Mi 8 hósak vagyunk. Ha tisztába kell tennem, utána kell minimum fél óra mire visszaaltatom.
2009. okt. 22. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Az enyém is 8 hós, csak reggel teszem tisztába. Hajnalban szerintem a legtöbb babának van egy éberebb periódusa.
2009. okt. 22. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Enyém 11 hónapos, tegnap éjjel pont átázott a pelusa. És a pizsamája is, úgyhogy nemhogy pelenkázni, de totálisan át is kellett öltöztetni. :( Nagyon nehéz volt visszaaltatni.. (már nagyon ideges lettem, mire sikerült.. fél 2-től 4-ig tartott).
2009. okt. 22. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém 4,5 hónapos.

Hajnalban néha tisztába teszem, de ki sem veszem az ágyból, csak gyorsan cserélem. Ha fel is kel, 3 perc alatt visszaalszik.

2009. okt. 23. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Szia


Nekem majdnem 3 hónapos a babám,és amikor annó átpelusoztam éjjel,akkor nagyon nehezen aludt vissza... Mióta nem pelusozom át,azóta majdhogynem szopi után el is alszik. Már nem is méregetem kaja után sem,csak reggel,mikor felkelünk... Nálunk ezek az elhagyások sokat segített az alvásban...:)

Mondjuk mostanában úgy csináljuk,hogy éjjel mikor előszőr felkel,akkor kiveszem az ágyából,és a mienkben marad reggelig.Így altatni se nagyon altatom,max. a cimit kell neki visszarakni a szájába,míg el nem alszik..

2009. okt. 23. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!