Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért alszik olyan nyugtalanul...

Miért alszik olyan nyugtalanul éjszaka?

Figyelt kérdés
11 hós kislányom általában éjszaka 2 körül ébred cicizni, eddig visszaaludt max. egy 20-30 perc múlva vagy még annyi se. Mostanában viszont felébred cicizik és utána csak forgolódik. Én persze nem tudok aludni, mert minden fordulásnál lerúgja magáról a takarót és takarhatom be. Ez kb 2-3 órán keszetül tart, aztán meg nyugodtan alszik tovább. Mitől lehet ez? Érdemes lenne a hálózsákot kipróbálnom? És abba milyen pizsamát adjak rá?Köszönöm a válaszokat előre is.
2009. nov. 28. 12:01
 1/2 anonim válasza:
az én lányom is 11 hos és ugyanilyen nyugtalan néha. azt a sok informáciot dolgozza fel az idegrendszere ami napközben éri. nem tanult mostanában valami uj dolgot? mert akkor szokott még ez lenni? hálózsák alá ha hosszu ujjas én csak bodyt és zoknit adok mert plüssből van és elég meleg. jo dolog mert nem kell idegeskedni ha kitakarozik. az én lányom elforog az ágyban én is azért használom a hálozsákot
2009. nov. 28. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 xStefix ***** válasza:

Nálunk tipikusan a fogáttörésnél volt ilyen. Ébredés, szopi és utána órák hosszas nyűglődés, hol cumival, hol szopival. Szerencsére csak pár napig tartott mindig, de elég is volt..

Én már nem használok hálózsákot, mert a lányom nagyon sokat tekereg és előszeretettel alszik magzat-pózban; szerintem így már nem lenne neki kényelmes. Két réteg pizsit adok rá, de azért készenlétben áll egy hatalmas vékony takaró is, amibe bele tudja forogni magát, ha hideg van.

2009. nov. 28. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!