Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mikortól tudnak a babák fogni?

Mikortól tudnak a babák fogni?

Figyelt kérdés

5 hetes babám cumija esténként pont akkor esik ki a szájából, mikor már elaludna, meg én is, így felsír a cumiért, és kezdődik elölről az elalvási procedúra.

Mikortól tudja majd magának visszarakni?


2008. dec. 19. 14:44
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
húú az sokára lesz....dolgok után kb 3 hónaposan nyúlnak, s még később teszik vissza cumit, bár van kétéves is hívja este anyut h keresse meg tegye vissza...
2008. dec. 19. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Nekem 10 napos a kisfiam, visszatenni még nem tudja, de simán kirántja a szájából és eldobja a kiságy legtávolabbi sarkába :)
2008. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
24%
dobd ki a cumit! így jártok a legjobban! tapasztalat!
2008. dec. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Hát ezt szomorúan hallom :-( Oda nem celluxozhatom, de már elég fárasztó, hogy egy órán keresztül ezt játsszuk esténként. Érdekes, hogy napközbeni alvásnál nincs ilyen gond, nem esik ki a szájából, és gyorsan elalszik.
2008. dec. 19. 14:51
 5/7 A kérdező kommentje:

2. válaszolónak: a kidobás neki is megy, megy két kézzel tudja tartani, de nyilván nem tudatosan, és nem mindig.

3. válaszolónak: ha kidobom a cumit, a cicin lógna. A cumi jobban bírja a strapát.

2008. dec. 19. 14:52
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
ugyan ez volt nálunk is. később jobban bírja majd tartani a szájával, sőt az én babám kézzel is rásegít. tenyérrel tartja a cumit.
2008. dec. 19. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanez volt nálunk is!El is keseredtem hogy elrontottam mert elég fárasztó volt este ingázni a szobák között a cumi miatt.De kellett neki ugyhogy elnéztem neki hogy ugráltat:)Most 3,5 hónapos mostanában kezd fogni és már a cumit is visszaintézi a szájába.Persze csak akkor ha a keze ügyébe kerül.

Kiatartás:)

2008. dec. 19. 16:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!