Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szerintetek mennyi idős...

Szerintetek mennyi idős koruktól tudnak hisztizni a babák?

Figyelt kérdés
2011. szept. 12. 11:18
 1/7 anonim ***** válasza:
57%
6-7 hónaposan már van akaratuk,tudnak hisztizni is.
2011. szept. 12. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
30%
4 hónapossan is:D.Pl.:nem engedem hasra pelenkázás közben,pedig ő akkor is hason akar lenni, csak hallanátok...
2011. szept. 12. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
30%
egy baba már 6-8 hetesen is tud,persze az még nem ugyanolyan mint amit 4-6 hónapos le tud rendezni,de tud
2011. szept. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
nekem úgy tűnik hogy már 3 hónaposan is megy:)
2011. szept. 12. 11:33
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

azt kéne tisztázni inkább, hogy mi az a hiszti :)


mert pár hetes baba nem hisztizik, sőt 3-4 hónapos sem. de ezt igazán akkor fogjátok belátni mikor 2-3 éves lesz és megmutatja mi is az a hiszti! olyan 8-10 hónapos kortól lehet.


amit most ti kaptok az a nyafizás, nyűgösség... hiszti az más :)

2011. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
59%
Az én 7 hónaposom is simán hisztizik. Ilyenkor mondom neki, hogy műbalhé, rámnéz, mosolyog, ha szerencsém van, nem folytatja, ha igen, akkor meg hamar el lehet terelni a figyelmét valami másra. De azt hiszem, ez csak rosszabb lesz :o)
2011. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
59%

Szerintem akarat-fokozatok vannak, ami a dackorszakra igazi hisztivé érik.

Ha valami nem tetszik egy picike babának, akkor simán ki tudja nyilvánítani. Lányom is tök akaratos, és ha valami nem úgy volt, ahogy szerette volna, akkor sikítással fejezte ki már pár hónaposan is.

Most 11 hónapos, és levágja magát a földre és úgy ordít, ha valami nem úgy történik, ahogy ő akarja. Később...hát szerintem a dackorszakban meg fogok őrülni mellette. :)

2011. szept. 12. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!