Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen Fisher Price-os játéka...

Milyen Fisher Price-os játéka van gyermekednek? Fiú vagy lány? Mennyi idős? Mennyi idősen kapta, tetszett neki?

Figyelt kérdés
bocsi a sok kérdésért, játék vásárlás előtt állunk.
2010. szept. 19. 11:15
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
nincs neki.2 éves.
2010. szept. 19. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
GOLYÓPÁLYA 8 hósan: nagyon szereti,ez egyben felállás segítő is, VIZILÓ 7 hósan: nem rajong érte, KULCSOK születésétől: szerette, KUTYA 6 hósan: nagyon szeretünk vele játszani, együtt énekeljük a dalokat és imádja lebirkózni
2010. szept. 19. 11:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
11:24-es vagyok: fiam van:)
2010. szept. 19. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
Kisfiam 6 hósan kapott egy kutyust és azt nagyon-nagyon szereti. Sajnos még másfajtát nem tudtunk venni, mert iszonyú drágák. De szerintem ez a típus nagyon nagyon szuper! Az összes játék!!! :-)
2010. szept. 19. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Kisfiú, kb. 7 hónaposan kapott egy kis könyvet: [link]


És kb. 9 hónaposan egy hernyót: [link]


Mind a kettőt nagyon szereti a mai napig, 1 éves lesz (piciként csak nyomogatta a gombokat, most már megmutatja, hol a cica, a busz, stb, és táncol a zenékre). Barátnőm kisfia 2 éves lesz novemberben és még ő is szereti mindkettőt, mondja utána a színeket, a dalokat próbálja dúdolni, szóval szerintem sokáig lehet ezeket használni.

2010. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Zenélő forgója volt a kiságy fölött, ezt nagyon szerette, de sajnos elromlott, másfajtát kellett vennünk. Van egy formabedobó csigája, ezt négy hónaposan kapta a mamától, ez most kezdi érdekelni. Zenélő kulcsok kb. öt hónapos korától, ezeket is szereti. 9,5 hónapos kisfiú.

Ja, és vettünk neki egy macit, féláron sikerült, éppen akció volt az Intersparban, így 15.000,- forint helyett 7.000,- forint volt, de ezt csak az egy éves szülinapjára kapja meg.

2010. szept. 19. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok. Van egy tanuló telefonunk is, abból a megfontolásból, hogy ne a távirányítókkal szórakozzon.
2010. szept. 19. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Nekunk is golyopalyank van es iamdja. Meg csak 7 honapos de amikor bedobom az elefant fulebe a golyot o meg ott ul elotte (termeszetesen meg kitamasztva) akkor nagyokat nevet ahogy a golyo kijon az elefant ormanyabol. Egy zenelo labda is van rajta mit egyfolytaban rudgdos. A golyo palyat rajta meg csak nezegeti (gondolom az akkor fogja erdekelni ha nagyobb lesz). Igy nez ki es hasznaltan vettuk:

[link]

Ezen kivul van meg egy akvariumunk es ennyi.

2010. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

Ja, és volt egy zenélő projektoros körforgónk is, amit eladtunk, mert csak tépkedte, rángatta a macikat, de nagyon szerette amíg fel nem állt a kiságyban és el nem érte őket.


Egyébként érdemes ezeket megnézni teszveszen, vaterán, ott olcsóbban megkapod! (Mi is ott vettük.) 11.38-as voltam.

2010. szept. 19. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 poci-maci ***** válasza:

4-5 hósan kapta ezt

[link]


6hósan ezt

[link]


8hósan ezt

[link]


1éves szülinapjára ezt

[link]


ost 16 hónapos és fiu

2010. szept. 19. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!