Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Art a kislanyomnak ha be-be...

Art a kislanyomnak ha be-be veri a kis fejet az allamba?

Figyelt kérdés
ossze vissza loki a kis fejet akarhogy probalom vedeni nem mindig sikerul.ugy aggodok hogy buta lessz miatta mikor nagyobb lesz.3 honapos lessz kedden. es nagyon okos ugyes kislany. segitsetek mert allandoan ez jar az eszemben es csak aggodok. koszonom.
2008. dec. 19. 16:01
 1/5 anonim ***** válasza:
30%

nem értem a te álladba??hogy??

De nem lesz baja ne aggódj

2008. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Semmi baja nem lesz,ha tudnád még hányszor fogja beverni a fejét,keményebb helyekre.Kivédhetetlen sokszor.Szval ne félj,és jó babázást!
2008. dec. 19. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Szia! Az én lányom is ezt csinálja, de ő csak 6 és fél hetes! ne aggódj, szerintem ha ártana, akkor sok babának ártana... Szóval érted! Nekem is mindig el kell fordítani a fejem.....
2008. dec. 19. 16:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Semmi baja nem lesz!

Miért lenne buta emiatt? Nem értem...

Gondolj bele, ha majd elkezd csúszni mászni, felállni, járni... akkor hányszor, és hova fogja beverni a kobakját!

Nekem most kezdett el felállni a kisfiam... gondolhatod akkorákat koppanik néha, hogy a szívem szakad meg érte, de sajnos ez hozzátartozik a fejlődéshez:)

Egy valamire kell vigyázni, a kutacsára!

2008. dec. 19. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
koszonom szepen a valaszokat,minden jot.
2008. dec. 24. 01:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!