Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Sportbabakocsit szeretnék...

Sportbabakocsit szeretnék venni minél kisebbet, hogy könnyű legyen vele buszozni, fiam 1 éves. Ehhez mit szóltok? Már van 1 babakocsink, de nem utazáshoz való,14kg körül van.

Figyelt kérdés
[link]
2010. szept. 19. 14:46
 1/8 anonim ***** válasza:

[link]


aBrendonban még kicsit olcsóbb is!!

2010. szept. 19. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Hát nem tudom, milyen a babád, nekem 1 évesen még simán elaludt a babakocsiban, igy én nem tettem még olyanba mint ez hogy nem dönthető egyáltalán. Illetve olyat választanék aminek van azért vmi kis kupolája ha elkap az eső, jó azért ráborítani a gyerekre, meg az esővédőt is tartja valamennyire azért.

Ezeknek az esernyőre csukódós, és nem drága babakocsiknak tudom hogy nem túl masszív a kupolájuk de hát ahogy írod nem is ez lenne az llandó babakocsitok, csak második lenne ha jól értem.

Amúgy tereptől is függ, nekünk van ilyen picike kerekű hát rosszabb terepen durva volt tolni, folyton elakadt.

Miért akarod hogy esernyős legyen amúgy? Kézben akarnád fogni-vinni vagy autóba kell?

(csak azért kérdem, mert van olyan aminek van ilyen hevedere is)

2010. szept. 19. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ.tapasztalatok,van esetleg valaki akinek ilyen babakocsija van?
2010. szept. 19. 14:53
 4/8 A kérdező kommentje:
egyedül kellene vinnem és összecsukni ,mig a baba ölben van,gondolkodom rajta,és drága se legyen,mert párszor ha fog kelleni
2010. szept. 19. 14:56
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem még nézelődj egy kicsit, mert Teszveszen én ilyet (igaz, ELVILEG használt volt, gyakorlatilag hibátlan, vadiújnak tűnő) 2000 ft-ért vettem (!!!!)
2010. szept. 19. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Jaj értem, hát ha nem kell sokszor akkor igazad van, ne áldozz rá sokat:)

De amúgy én is így voltam hogy ilyet aminek nincs kupolája meg semmi, a legegyszerübb típus 3 ezerért vettem a teszen. Mi se sokszor használtuk (mondjuk nekem már 2 és fél volt a fiam mikor az kellett).

A második voltam

2010. szept. 19. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Mi majd egy másfél évig használtuk a mi ernyős kocsinkat.Még most is abban ülne, ha nem jött volna a kistesó, így vettünk egy testvérkocsit. Imádják!!!A nagy 2 éves , a pici 7 ketes. Szerintem olyat vegyél, ami dönthető, tehát tud benne aludni is és legyen lábtartója. Állandóan lecsúsznak a gyerekek, hiába vannak bekötve. Lábtartó nélkül nem is használtuk. Nekünk bebe comfortunk volt, de az kb. 30ezer.(brendonos) Nézz körül még, hátha használtan találsz hasonlót.
2010. szept. 19. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Szia! Mi is vettünk egy ilyet akciósan, a gyerek akkor volt 3 hós, hogy milyen jó lesz majd neki! 8 hósan el is kezdtük használni, viszont elég nagy termetű a babám és így 1 éves korában már kicsinek találtam a kocsit és vettünk egy stabilabb "rohangálósat". Mondjuk ezt egy kézzel nehéz összecsukni, viszont nem nehéz és gyerekestől együtt meg tudom emelni. (AtlanticBabydesing)
2010. szept. 19. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!