Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen sportbabakocsit vegyek?...

Csizmazia Tímea kérdése:

Milyen sportbabakocsit vegyek? Tanácsotokat kérem melyik a legjobb?

Figyelt kérdés
2011. jún. 9. 13:47
 1/6 anonim ***** válasza:

Az első és legfontosabb válasz, hogy árfüggő!!

Nekünk nem a legolcsóbb van, és szuper. De gondolom mindenkinek van itt ötlete, hogy melyik miért jó.


Legyen 1-2-3 szempont ami alapján leszűkíted a keresést, mert elég nagy a piac.


A miénk PegPerego


[link]

2011. jún. 9. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

előző vok:

az én szempontjaim ezek voltak:

ha összecsukom esernyőre, megálljon magától

kis kerekei legyenek

nagy bevásárlókosár

majdnem vízszintesig dönthető legyen a háttámla

nagy ülőfelület


Aztán van olyan sportkocsink is ami nem esernyő!

Ez Bebe Confort High Trek.


[link]


Remélem segítettem :)

2011. jún. 9. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Nekünk Milli-mally van, nagyon imádom. Esernyőre csukható és vállra akasztható (én emiatt vettem meg, mert sokat buszozunk-vonatozunk)Nem dönthető csak egy fokozatban, kb 10 cm-t, szóval aludni már nem lehet benne. 14eft volt.


A válaszolónak igaza van, fel kell állítani egy listát, hogy mik azok,amik fontosak, pl. ár, súly, tömegközlekedésre használod, vagy kocsiba teszed, alszik-e még benne a gyerkőc, bevásárolni mész-e vele, mert akkor nagy rakodó rész is kell.

2011. jún. 9. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Nekünk is Peg Perego van, de Pliko Switch. Szettbe vettük használtan 50.000-ért (mózeskosár, hordozó+bázistalp, sportrész, váz, pelenkázótáska, lábzsák, esővédő, pohártartó).

A Switch és a P3 között amúgy annyi különbség van csak, hogy a Switchre két irányból lehet feltenni az ülést, a P3-ra pedig csak menetiránynak megfelelően.


Egyébként attól is függ, hogy milyen elvárásaid vannak a kocsival szemben.

2011. jún. 9. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

én pont az első ellentéte vagyok. olyat kerestem, aminek jó nagy kerekei vannak, túrázni lehessen vele. pont ezért nekem a high trek jön be nagyon, amit ő is írt.

ill. ennek az elődje, bébé confort everest life.


hol, hogyan szeretnéd használni? ha ezt megírod, jobban tudunk ötleteket adni.

2011. jún. 9. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

[link]


Nekünk ilyen van és nagyon meg vagyok vele elégedve, könnyű is, nem is drága és egyszerű irányítani+összecsukni.

2011. jún. 9. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!