Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babakarám - Érdemes venni?...

Babakarám - Érdemes venni? Meddig használtátok?

Figyelt kérdés
Kislányom 7,5 hónapos, kúszik, mászik, bútorokon felkapaszkodik. Gyakorlatilag két percre nem tudok elmozdulni mellőle, mert azonnal elmászik és felkapaszkodik bármin. Az utóbbi időben szinte pisilni is magammal kell vinnem, nem merem szem elől téveszteni. Megoldás a babakarám?
2022. jún. 13. 07:53
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Rövid időre jó lehet. De ha sokáig van benne, nem valószínű, hogy szeretni fogja. Én egyik gyereknél sem tudtam volna használni, mert mindegyik kimászott volna a világból. Nem szerették a bezártságot.
2022. jún. 13. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%

Attol fugg milyen a lakas.

Nekunk hasznos volt, mert egyteru hatalmas konyha es nappali volt, az exem dolgozo asztala is ott volt teli kabellel, fontos volt, hogy biztonsagos helyre tudjam tenni mig pl. leszurom a forro tesztat vagy wc-re megyek.

Hasznaltan vettem fillerekert, olyan 2-3 honapig hasznaltuk napi par alkalommal 5-10 perceket, szerette.

2022. jún. 13. 10:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
11%

2 gyerekem volt, sosem éreztem hiányát.


Bababaráttá tettük a lakást és ennyi. 8 hónapos a lanyom, ő is ezt a korszakat éli. Ahova nem mehet, pl fürdő, wc, azt az ajtót becsukom és ennyi.


Ha bebörtönözném én érezném rosszul magam.

2022. jún. 13. 10:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
83%
Jaj azért ne nevezzük már börtönnek. Nálunk pl. baromi nagy a lakás, van kutya, akinek a vizestálja a legizgalmasabb dolog a világon. Én bent játszok a babakarámban vele, nem otthagyom aztán találd fel magad. De pl. Ha kint van abból áll a “játék” hogy elmászik a vizestálhoz, felvesszük, visszatesszük egy biztonságos ponthoz és mászik vissza. Ettől még tök sokat van kint, biztonságos a lakás, kedvére mászhat de tök jó, hogy nem kell 10 másodpercenként felállnom egész álló nap. Vállalom, hogy lusta anya vagyok ettől :D Ami még tök jó, hogy mostanában kezdett térdelni, felállni és nem a parkettán csattan a feje, hanem a habtapin. Na mindegy nem magyarázkodok, csak azért ezt nem úgy kell elképzelni hogy üvölt benne a gyerek én meg nyugodtan kávézgatok a fotelben.
2022. jún. 13. 11:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
86%

Bebortonzni 🤦🏻‍♀️🙄


Inkabb napi par percig a babakaram minthogy rohanni a surgossegire.


Gyerekapolo vagyok, dolgoztam gyerek felveteli osztalyon. Azt a rengeteg baleset ami ott van ... es mennyi kivedheto lenne ha addig biztonsagos helyen lenne a baba.

2022. jún. 13. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
61%
14-es, igen, ne magyarazkodjunk, nem tartozunk semmifele magyarazattal Kormos Gizinek, mert biztonsagban van a gyerekunk amennyire tolunk telik.
2022. jún. 13. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim ***** válasza:
Aki használ karámot az tudna dobni linket hogy milyen fajtát? :) köszi
2022. júl. 3. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!