Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen gonoszak és...

Miért ilyen gonoszak és irigyek a nők, ha egymás gyerekéről van szó?

Figyelt kérdés

2 hónapos babámat átjött megnézni az egyik szomszéd nő pár hete. Az én korosztályom, neki is van 2 kicsi, ovis gyereke. Mondta, hogy aranyos és szép baba.

Egy itt lakó, idősebb asszonytól pedig visszahallottam, hogy azt mondta neki, hogy az övéi szebb babák voltak.

Komolyan le kell ennyire süllyedni?

Annyira nem érdekel, meg tudom, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb, de ez egyáltalán miért téma két ember között?

Amúgy igenis szép baba a kisfiam, mindenki mondja és én is látom.

Számomra az ő gyerekei teljesen átlagos kicsik. Aranyosak, de semmi olyan sincs bennük, amitől odalennék, mégsem beszélem körbe a lépcsőházban, hogy számomra az én gyerekem mennyivel szebb az övéinél.


2022. jún. 14. 17:03
1 2 3
 11/24 A kérdező kommentje:

Nem fikázom más gyerekét, annyit mondtam, hogy helyesek, aranyosak, de nem extrák, mégsem hasonlítgatom a sajátomhoz.

Ő meg nyíltan ezt teszi. Úristen, de beteg nők járnak ide...

2022. jún. 14. 17:44
 12/24 anonim ***** válasza:
84%
Igazából tényleg (majdnem) minden anya szemében a saját gyereke a legszebb és itt ti ketten is bizonyítjátok. Sok anya még akkor is a saját gyerekét dicsérné, ha az említett gyerek úgy néz ki mint egy Gollam. Persze szembe nem fogja senki azt mondani hogy a gyereked ronda, de jobban járt volna ő is ha inkább magában tartja és nem rögtön pletykálkodik a szomszédnak. És egyébként igen, a legtöbb újszülött nem egy szépség, sokan elég csúnyácskák, de egy kis hízástól kiszépülnek hónapok múlva.
2022. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
75%
mert te nem fikkantottad le a harmadik embernek az ő gyerekeit mi? nanápersze
2022. jún. 14. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
90%

Ahogy esetleg lehetnek ilyen emberek, akik ilyet mondanak más gyerekére, úgy ugyanúgy vannak sz@rkavaró öregasszonyok is, akik szeretik kiszínezni a dolgokat, csak hogy pletykálni tudjanak meg nagyot mondani, és lehet nem is úgy volt, vagy nem azt mondta.

Ezt azért nem árt észben tartani.

2022. jún. 14. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
92%

Amúgy igenis szép baba a kisfiam, mindenki mondja és én is látom.

Számomra az ő gyerekei teljesen átlagos kicsik. Aranyosak, de semmi olyan sincs bennük, amitől odalennék


Jó eséllyel a tiéd pont olyan átlagos

2022. jún. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
26%
2008 óta vagyok látogatója ennek az oldalnak, elképesztő, ami elmúlt években itt folyik. A mostani válaszok is tökéletesen leképezik az emberek kóros mentális állapotát. Drága anyukák, megnéznélek titeket, hogy esne, ha a ti gyereketekre mondaná valaki a hátatok mögött, hogy de kis semmilyen, meg csúnyácska. A kérdező szegény szerencsétlenségére ezt pedig sajnos kérdésbe foglalta és undorító válaszokat kapott.
2022. jún. 14. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
33%

Szerintem is durva mik mennek itt mostanában.

Az a helyzet, hogy a nők szerintem alapból fura szerzetek. Megy a fúrás, az irigység, a méregetés, a rosszundulat... Tisztelet a kivételnek (én is annak tartom magam).

2022. jún. 14. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
60%

Igazad van #16

Én nemrég gondolkodtam azon, hogy akik itt azt nézik kibe lehet beleàllni akàrmiért, azok az életben is ilyenek vagy csak itt anonim vezetik le a feszkót, face to face meg megy a pitizés màs anyukàk felé?

Néha elgondolkodom vajon az én jófej anyuka ismerőseim is ilyenek online? 😃 Borzasztó ez az oldal amúgy, mindenért is beszólnak, mindenért lepontoznak.

2022. jún. 14. 19:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
87%

"Amúgy igenis szép baba a kisfiam, mindenki mondja és én is látom"


Te pont ugyanezt csinalod

2022. jún. 14. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
81%

16, bocs, szó nem volt arról, hogy bárki csúnyának nevezte volna a kérdező gyerekeit.


"Egy itt lakó, idősebb asszonytól pedig visszahallottam, hogy azt mondta neki, hogy az övéi szebb babák voltak."


most a kérdező állítja,hogy az övé szebb, mert a szomszédé átlagos...


Most simogatni kellene a buksiját, hogy szegény, megbántotta a szomszéd? ugyanezt csinálja ő is itt.

2022. jún. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!