Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miért ilyen gonoszak és...

Miért ilyen gonoszak és irigyek a nők, ha egymás gyerekéről van szó?

Figyelt kérdés

2 hónapos babámat átjött megnézni az egyik szomszéd nő pár hete. Az én korosztályom, neki is van 2 kicsi, ovis gyereke. Mondta, hogy aranyos és szép baba.

Egy itt lakó, idősebb asszonytól pedig visszahallottam, hogy azt mondta neki, hogy az övéi szebb babák voltak.

Komolyan le kell ennyire süllyedni?

Annyira nem érdekel, meg tudom, hogy mindenkinek a sajátja a legszebb, de ez egyáltalán miért téma két ember között?

Amúgy igenis szép baba a kisfiam, mindenki mondja és én is látom.

Számomra az ő gyerekei teljesen átlagos kicsik. Aranyosak, de semmi olyan sincs bennük, amitől odalennék, mégsem beszélem körbe a lépcsőházban, hogy számomra az én gyerekem mennyivel szebb az övéinél.


2022. jún. 14. 17:03
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
59%
Irigy. Valami nincs rendben az életében. Ennyi...
2022. jún. 14. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
66%
Pasikra is irigyek, meg ruhakra, ekszerekre, utazasta, fizetesre, mindenre.
2022. jún. 14. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
90%
Bocs, de te pont ugyanezt csinálod itt, csak idegenekkel.
2022. jún. 14. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 A kérdező kommentje:
Nem csinálom ezt. Hanem leírtam, hogy mit nem teszek. Másként hogyan magyarázzam el? Különben nem ugyanaz, mert nem tudjátok kiről van szó...
2022. jún. 14. 17:24
 5/24 anonim ***** válasza:
82%
annyira nem érdekel, hogy kérdést is írsz ki róla…
2022. jún. 14. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
83%

De, ezt csinálod. Ő beszélgetett valakivel, véleményt mondott, joga van hozzá. Olyannal beszélt, aki még tudja ítélni, igazat ad neki vagy sem.

Te itt köpködsz, pedig nem láttuk se a te gyerekedet, se az övét és azt várod, álljunk melléd.

Szerintem ez sokkal szánalmasabb.

2022. jún. 14. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 A kérdező kommentje:
Jaja, itt mindig a kérdező a szánalmas.
2022. jún. 14. 17:30
 8/24 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem meg tök jogosan esik szarul a kérdezőnek. A szomszéd egy kétszínű kígyó, aki szerintem halál irigy a kérdezőre, hogy neki pici babája van.
2022. jún. 14. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
92%

Ugyan azt csinálod csak sunyibban mert ismeretlenek fikázod. Anélkül is le lehet ezt írni h közbe véleményt mondasz a gyerekeiről a sajátod meg sztárolod. Csak hogy megnyugodj: Nem jelent semmit h mindenki szépnek mondja a tiéd. Soha senkit nem hallottam aki babára azt mondta volna h csúnya.

Ismerős babája elálló fülű, kicsit bamba nézésű, kancsal is. Még is mindenki azt mondja neki h így úgy szép meg gyönyörű 😂😂 Szóval ne szállj el

2022. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
75%
a szomszédnak is van gyereke, mire lenne irigy? 😂
2022. jún. 14. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!