Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Melyiket élted/élnéd meg...

Melyiket élted/élnéd meg nagyobb kudarcnak?

Figyelt kérdés
Elfogadom, ha egyiket sem, de most olyan opciót nem adok meg, a kettő közül vagyok kíváncsi.
2022. jún. 16. 12:55
A kérdező szavazást indított:
Hogy nem jött össze a hüvelyinek tervezett szülés, és császár lett
Hogy nem sikerült szoptatni, és tápszeres lett a baba
56 szavazat
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
81%
Császárral szültem és tápszeres volt a babám az elejétől. Egyiket sem így terveztem, így alakult. Viszont. Ha lesz még gyerekem, akkor már tervezetten ugyanígy csinálnék mindent.
2022. jún. 16. 13:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
13%

A császárral több a gond, nehezebben gyógyul, fájdalmasabb is utána.


A tápszered babák viszont bizoynítottan egészségesebbek, úgyhogy ez kudarc.

2022. jún. 16. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
92%
2-es: "A császárral több a gond, nehezebben gyógyul, fájdalmasabb is utána." ez egy közhely, emberfüggő, számtalan példa van rá, hogy gátszakadással/metszéssel sokkal nehezebb a lábadozás, mint a császár után.
2022. jún. 16. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
90%
"A tápszered babák viszont bizoynítottan egészségesebbek" - ehhez tudsz küldeni egy linket? Én pont, hogy úgy tudom, nincs hatása az egészségre a táplálás módjának.
2022. jún. 16. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
72%
Egyiket sem, szerintem nem túl okos nő, aki ezek közül bármelyiket kudarcnak érzi.
2022. jún. 16. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%

Sürgősségi császár lett, nem élem meg kudarcként.

Anyatejes, de a tápszert sem élném meg katasztrófának, max azért lenne kellemetlen, mert szoptatni egyszerűbb, az mindig kész, elég, pont jó.

2022. jún. 16. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
83%

Hüvelyi szülésem volt, anyatejes. Ha a szoptatás nem sikerült volna, az azért lett volna nagyobb csalódás, mert az nem egy nap műve, szóval az egész küzdelem tovább tart, mint a szülés, amin így vagy úgy, de túl leszek és kész.

A másodikat is így tervezem, majd kiderül hogy sikerül. A császártól eléggé félek.

2022. jún. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
58%

Fiam rengeteg ételre allergiás, felső légúti kezdettől egymást érte talán ha tápszert eszik nem így alakul. A tej től sosem lakott jól, éjjel rengetegszer kelt más tápszeres ismerős babájához képest.

Én nem ragaszkodnék így az anyatejhez másodszor, mint amennyit küzdöttem érte.

2022. jún. 16. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
59%

Talán a tápszert, mert ott több múlik rajtam...persze inkább legyünk kiegyensúlyozottak..de nekem fontos volt,


Amúgy a természetes szülés is..( itt nem csak azt értem, hogy hüvelyi)

Sokat kellett magamon dolgozni, hogy elfogadjam, ha mégyem úgy alakul, hiszen inkábbéljünk és legyünk egészségesek..

Persze az eszem ezt tudja..de mélyebben ezt nehéz kontrollálni..

2022. jún. 16. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
Császáros voltam, fiam tápszeres. Egyiket sem éltem meg kudarcként. Így alakult, ezt lehetett kihozni a körülményekből. Teljesen jól felnőtt.
2022. jún. 16. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!