Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Panel lakasba nagyobb testű...

Panel lakasba nagyobb testű kutya, újszülött kapcsolat? Milyen nehézségekre kell figyelni? Egy légtérben aludhatnak? Tapasztalatokra lennék kíváncsi

Figyelt kérdés
2022. febr. 15. 11:36
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
52%

30 nm lakás, 30 kg rotival simán járhtó. Imádják egymást a gyerekkel!

"Mindent is" lehetett a kutyának és a gyereknek.

2022. febr. 15. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
73%
43 nm es lakásunk van. 18 kg-s keverék kutyusunk nagyon jól fogadta amikor jött a baba. Naponta porszívózok 1-2szer. Egy szobába is aludtak már. Most 15 hónapos a lányunk és imádják egymást a kutyussal. Persze észnél kell lenni, figyelni kell rájuk, nehogy baj legyen.
2022. febr. 15. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
82%
Gondolom oltva, féregtelenítve van és jól nevelt. Mert akkor semmire sem kell figyelni. Én betartom, hogy pillanatra sincsenek felügyelet nélkül, bár 100%osan megbízok a kutyámban. Egy légtérbe alszanak és szerintem ha a saját szobájába átkerül a fiam, a kutya költözik vele, annyira szeretik egymást :D
2022. febr. 15. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
63%

Nekünk ugyan csak 5 kg-s kutyánk van 48 nm-en a 3 éves gyerekkel de imádják egymást, együtt is alszanak. Nemrég bővült a csapat még egy újszülöttel és a kutya imádja, nagyon izgatott ha a babát a közelébe tesszük és minden nyekkenésre rohan az ágyához és jelez, néz ránk olyan fejjel “hogy na mi van már, ti nem hallottátok, jöttök?”, nagyon cuki :D Nálunk a kutya mondjuk kicsi, de nagyon megbízható, türelmes, a gyerek hirtelen dolgaira is mindig jól reagál ezért nyugodtan egyedül merjük hagyni őt a gyerekekkel, szerintem ez fontosabb mint a termet. A nagyobbik gyerek eteti, a táljában is turkálhatna vagy a szájából is kiveheti az ételt akkor sem reagálna soha agresszíven.

Az egyetlen nehézség a kutyaszőr, hosszúszőrű az eb és fürdünk a szőrében, beleértve az újszülött cuccait is pedig gyakran porszívózok direkt állatszőrre való porszívóval, kozmetikushoz visszük, fésüljük de így is borzalmas.

2022. febr. 15. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
41%
Hát ez nagyon gusztusosan hangzik...
2022. febr. 15. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
26%
5. Mi?
2022. febr. 15. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
22%
Kisbabák mellett kutyaszőrben fürödni...
2022. febr. 15. 12:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
7. És mi a javaslatod azon kívül, hogy sokat takarítanak?
2022. febr. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
35%

Lehet lepontozni.


Az én részemről állatkínzás mikor valaki panelban tart, főleg kis lukban, ahova még gyereket se vállalnék, nemhogy egy nagytestű kutyát..

Persze most majd jön a " köszöni jól van a kutya, meg egyebek"..

" jobb a sorsa mint az udvaron tartottnak" ect. Jha biztosan szuper egy apró lakásban egész nap alig mozogva, várni az ingert, ha a gazdi dolgozik meg, hogy mikor végezheti el a dolgát..


A másik: rém gusztustalan ha minden csupa szőr, gondolj bele mennyi szőrt eszel meg egy nap. 🤢 Legyen az kutya vagy macska, vagy az, hogy kimegy elvégzi a dolgát, utána befekszik a kanapéra vagy az ágyba.


Imádom az állatokat, és "kell" is kisgyerek mellé. De nem mindenáron.

2022. febr. 15. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
16%
Semmi. Írtam egy megjegyzést, azért van az oldal, nem? Nekem nem férne bele, hogy az újszülött gyerekem kutyaszőrt szipákol. Valakinek belefér. Nekem gusztustalan, hogy ott egy újszülött gyerek, és mindenhol szőrvan. Ennyi.
2022. febr. 15. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!