Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Éjszakai fény hogy van bedugva...

Éjszakai fény hogy van bedugva a babátoknál? Látja ha megébred? Nem zavarja? VAgy eltakarjátok?

Figyelt kérdés
2011. okt. 13. 20:52
 1/5 wartburg353s ***** válasza:
A miénk elég gyenge fényű, nem takarjuk el, de nem a kiságy közvetlen közelében van bedugva, tehát a baba nem látja, csak a fényét.
2011. okt. 13. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim válasza:

Mennyire baba a baba? Aupairként vagyok egy családnál, 1 éves a legkisebb, és itt olyan éjszakai fény van neki, amit nem konnektorba kell bedugni, hanem elemes. Ha felébred, akkor mindig bekapcsolja :)

DMben vették, nem volt drága

2011. okt. 13. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

14 hós ikerfiúk és 3 éves csajszi.

Ez nem rossz ötlet, ha nem is ő kapcsolja fel, de tudom a helyét változtatni, nem konekrothoz kötött.

Megnézem, köszi.

2011. okt. 13. 21:16
 4/5 anonim ***** válasza:

Az ikeában is van olyan amit nem kell bedugni és elem sem kell, mert konnektorba dugva feltöltöd és utána kihúzod. Akkumulátoros. Váltogatja a színét is, és egy idő után magától kikapcsol (ha már lefelé merül)


[link]

2011. okt. 19. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
mi egy sima éjjelilámpát használunk, kék színű izzóval. Szerintem nagyon jó. A fal felé irányítom a fényt, nem a szoba felé.
2011. okt. 19. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!