Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Fog ez változni? Orvosnak...

Fog ez változni? Orvosnak megmutassam? (1 hete volt)

Figyelt kérdés

Kislányom 8 hónapos, most kezd el jobban mászni és sajnos beütötte a buksiját... Sírt, de hamar megvígasztalható volt, nem volt hányás, se eszmélet vesztés ugyanolyan jó kedve volt, evett is stb.

A védőnő szerint ha nincsennek ezek a tünetek nem kell szaladni a dokihoz.

De viszont most, hogy egy hét eltelt mintha az üres helyén ha erősebben "megnyomom" mintha egy kicsit be lenne horpadva a buksija...


2022. jún. 17. 14:04
 1/9 A kérdező kommentje:
*üres helyett ütés akart lenni
2022. jún. 17. 14:05
 2/9 anonim ***** válasza:
90%

Te se gobdolod komolyan hogy betört a feje, de egy kis sírás után vígan játszik tovább. Meg a képzeletbeli betört fejét nyomogatod és nem sír.

Készülj kicsit jobban fel lelkileg a járástanulásra...

2022. jún. 17. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:

Köszönöm a választ 🙂

Első baba, a szülés is komplikációkkal teli volt, korábban is jött és még paramami is vagyok😅 tehát "jó" a kombó...

2022. jún. 17. 14:09
 4/9 anonim ***** válasza:
8%

5 éves fiam ütötte be a fejét. Szép nagy púp lett rajta és egy vékony csík.

Nem foglalkoztam vele mert hamar vidámkodott. Kb 1 hónap múlva néztem hogy nem nő ott haj és még mindig púp van. Sanszos h berepesztette a koponyáját🤣

Nem kell minden gyereknek napokig üvölteni egy ütés miatt.

2022. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%

Egy gyerekem van nekem is, szülési és szülés utáni komplikációkkal. Csak simán paramami vagy. Nincs baja szerintem, persze nem vagyok távgyógyító. Ha nagyon aggódsz bármi miatt, akkor vidd be, legalább megnyugszol.


Viszont a paramamiságot engedd el. Nagyon rossz lesz később, mikor felmászik a gyerek a kanapéra, és te hiába rohansz felé, veszélyérzet nuku és úgy esik le róla mint Tommen Baratheon.

2022. jún. 17. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
93%

"Sanszos h berepesztette a koponyáját🤣"


Akkor miért nem vitted el orvoshoz hogy megerősítse vagy megcáfolja? Sanszos hogy nem a koponyája repedt be.

2022. jún. 17. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
75%

Egy orvos válaszol oldalon:


"Dr. Bogdán Aurél válasza koponyasérülés témában


Vizsgálat nélkül nehéz pontos választ adni. Ha vérömleny keletkezett a fej bőre alatt, az ha kis fokú 2-4 hét alatt elmúlik, ha nagyobb kiterjedésű, a felszívódás hosszabb is lehet."


A kérdés az volt miért van hetek óta púp a fején mióta beverte.


Koponyarepedés, törés súlyos dolog.

2022. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
35%
Na az okosok!megnézném hogy ti mikor rohatok egy sérüléssel. Ha nem verzik nincs nagy baj bocsi de én nem terhelem az orvosokat.az hogy 1 honap múlva is ott volt hát akkor meg minek vigyem!na ezert bunkok a nővérek orvosok a szülökkel. Minden apró szarral rohannak és nem gondolkodnak!
2022. jún. 17. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
100%

Ha azonnal felsírt az esés után--> nincs eszméletvesztés akkor nem valószínű hogy nagy baj van.


Jó eséllyel a kutacsok egyikét találtad meg, ha benyomható. google: kutacs

2022. jún. 20. 00:23
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!