Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Használt valaki kókusz pólyát?

Használt valaki kókusz pólyát?

Figyelt kérdés
Tapasztalatok?
2010. szept. 19. 21:10
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen, én olyat vettem, csak eléggé hullott, ezért közvetlenül a kókusz betétre varrattam anyóssal egy huzatot, és így raktam bele magába a pólyába a helyére, ahová be lehetett csúsztatni. Kisfiam nagyon szerette, jókat aludt benne a nappaliban. Persze csak addig raktam bele, amíg nagyon pici volt, mert aztán két hónaposan már elkezdte kinyomni magát hason, utána nem tűrte el, hogy nagyon körbe van benne bugyolálva.
2010. szept. 19. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Barátnő vvett, bnagyon megbánta, egyszer sem használta, nem lehet rendesen felvenni ölbe.....

nekünk sima pólya volt, 6 hetes koráig aludt benne, nagyon jól fel lehetett venni ölbe, sokszor altattuk (ringatás) így, a kókuszpólyában ez lehetetlen

2010. szept. 19. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Igen, az első két hétben.
2010. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekem nem jött be, kényelmetlen volt abban fogni a babát, felesleges pénzkidobás 2/3 hétre napi 1-2 alkalomért!

Szoptatos párna viszont bevált, mert azon szopizott 8 hónapos koráig, amúgy meg vagy ölben volt, vagy a hintájában, vagy mellettem a kanapén. Kiságyba csak aludni járt:)

2010. szept. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Hát én meg csak jót tudok irni róla.Nekem már a kórházban is abban aludt mellettem,még a doki is megjegyezte milyen jó dolga van:-))Könnyebb felvenni,nekünk is és a látogatóknak is,illetve a kislányom is láthatóan jól érezte magát benne.Mai napig azon alszik szét teritve a kiságyában.
2010. szept. 20. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!