Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kezdésnek egy használt kenguru...

Kezdésnek egy használt kenguru? Ha bírja a gyerek jöhet a mei tai vagy hasonlók?

Figyelt kérdés
Mi a véleményetek arról, ha az ember lánya úgy gondolja kipróbálni (majdan), hogy a gyerkőce szereti-e/bírja-e a kengurut, ha egy használtat vesz 2-3000ért (chicco go) és ha tetszik a gyereknek, akkor a kendő is valószínűleg fog...a többség úgyis azt ajánlja inkább, nem? Vélemény?
2011. nov. 5. 11:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Én használtan vettem egy Esprit kengurut, mondjuk 7.000,- forint volt, de az új ára meg 20.000,-, úgyhogy nekem végülis megérte. Általában vásárolni vittük benne a fiamat, aki nem is volt egy nagy súlyú gyerek. Az én kengurumat elől és háton is lehet használni, a fiam háton nem szeretett lenni. Én is gondolkodtam kendőben is, aztán letettem róla, egyrészt én a kenguruba is alig tudtam beletenni a gyereket, a kendőt meg még meg is kell kötni. Szóval szerintem érdemes egy olcsóbb, használtat beszerezni, aztán elválik, hogy a gyerek bírja-e, illetve hogy Te is bírod-e.
2011. nov. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Én inkább egy használt kendőt/mei tai-t vennék, mert a kenguru teljesen más, a baba is máshogy érzi magát benne, mert a kenguruban csípőből lóg a lába, addig a kendőben az egész popsija meg van támasztva, sokkal kényelmesebb neki. Így ha nem tetszik neki a kenguru, akkor attól még a kendő lehet, hogy fog. Úgyhogy én inkább kapásból egy kendőt/mei tai-t vennék.
2011. nov. 5. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
köszi az észrevételeket, mindkettőtöknek. Amúgy a mai tei kendőt, ha használtan veszem, magam is könnyen megtanulom, hogy kell megkötni? Mert ha boltban veszem, megmutatják, de ha használtan, vagy neten át akkor nekem kell megtanulni, nem?
2011. nov. 5. 12:11
 4/15 anonim ***** válasza:

Vannak jó videók a youtube-on, meg a meitais oldalakon, simán megtanulod, hogy kell megkötni.

Én nem vennék kengurut, teljesen más, mint a meitai, semmi közük egymáshoz.

Meitai-párti vagyok :) Jó minőségűt vegyél, ne valami noname gagyit.

2011. nov. 5. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
mei tai: a vaterán vannak (jó kommentekkel) olyanok 5-6ezerért, ami új és házilag készülnek, több éves rutinnal...akkor azt egyáltalán ne?
2011. nov. 5. 13:10
 6/15 anonim ***** válasza:

Gremese v Bora v Liliputi, de jó más is, ha tényleg dicsérik :)


Mindenképpen olyat vegyél, amit sokan dicsérnek, nehogy pórul járj valami gagyival.

2011. nov. 5. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

[link]


itt vannak videók

2011. nov. 5. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
köszi, megnéztem. Te is használod/használtad?
2011. nov. 5. 13:43
 9/15 anonim ***** válasza:

Igen, használom, nekem gremese van :)

Imádom :) (és a babám is)

2011. nov. 5. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:

akkor az ilyen szerinted kizárva?

[link]

2011. nov. 5. 13:48
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!