Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Jártatok már úgy h felraktatok...

Jártatok már úgy h felraktatok vmi babacuccot 1 Ft-ért, és kevesebbért ment el, mint szerettétek volna? És fordítva, mikor többért ment el?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 21:20
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Én csak venni szoktam vaterán vagy teszen, de ha ott adnék el bármit is, biztosan beállítanék minimálárat, pont az ilyenek elkerülése végett.
2010. szept. 19. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
0%
Vagy minimálárral tedd fel, vagy legyen egy ismerősöd aki Teszveszes és mikor szarul áll a licited akkor kérd meg, hogy dobjon rá egy nagy licitet, hogy ne maradjon ott 1 ft-on. Aztán majd ő megnyeri a licitet, de úgysem lesz belőle adás-vétel és meghirdetheted újra...
2010. szept. 19. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Nem éppen korrekt amit a második válaszoló írt....viszont szinte ez a legjobb módja a dolognak.A minimáláras vagy fixáras aukciókat annyira nem szeretik mint ami 1ft-ról indul.
2010. szept. 19. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Ha 1 Ft-ról indítod, akkor benne van a pakliban, hogy 1 Ft-ért megy el. Ha ez neked kevés, akkor magasabb árról indítsd. Ennyi.


Én már többször jártam úgy, hogy 1 Ft-os aukción licitáltam mondjuk 700 Ft-ért, mert nekem ennyit ért meg, de mivel senki más nem licitált, enyém lett 1 Ft-ért. Az én örömem, az eladó baja.

2010. szept. 19. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Második vagyok és tény, hogy nem korrekt. Én vagyok az a fél akit rendszerint megkérnek, hogy dobjak rá licitet az 1 ft-osra én nem szeretem ezt csinálni, én minden FIXÁRAS-ként adok el, és így is eddig szép áron elkelt mindenem.
2010. szept. 19. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:

Igen,én is azt vettem észre,hogy ha reális áron teszek fel vmit,akkor a kutyának sem kell,legfeljebb hetek,hóapok múlva.Viszont ami 1 Ft-ról indul arra buknak.

Lehetséges olyan,hogy egy ember nevén két használati jog van?Két nick stb.tehát a saját maga cuccára rá tud licitálni?NEM azért kérdezem h megtegyem ezt,ennél én tisztességesebb vagyok,csak kiváncsi vok h van e ilyen?

2010. szept. 19. 21:58
 7/24 anonim ***** válasza:

Szia.

Lehetséges a két nick név , de fogsz kapni pár nap mulva egy mailt a teszvesztől ,hogy IP címed alapján tudomásukra jutott , hogy 2 felhasználót regisztráltál és a terméked magasabb eladási áráért saját dolgaidra licitálsz.Aztán törlik azt amelyikkel licitáltál és figyelmeztetnek ,hogy amennyiben újra megtörténik végleg törölnek a rendszerükből.

2010. szept. 19. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

A 2.tól kérdezném, hogy ha van, aki rálicitáltál, felnyomja az árat, aztán mégsem lesz belőle adásvétel, akkor mindig negatívra van értékelve a kedves ismerős??



A kérdésre válaszolva pedig:


igen, már jártam úgy, hogy 1 ftért ment el valami, és úgy is hogy jóval többért, mint amennyiért szerettem volna.

Én 1 ftról indítok mostanság, de teszek mellé fix árat. Így, ha valaki megnézi, mert 1 ft, és nagyon tetszik neki, viheti a fix áron is. Ami persze nem sok, de több az 1 ftnál. Minimálárat azért nem érdemes, mert ha mégsem kell senkinek, akkor fizeted a 120 ftot...

Ha valamit nem akarok adni 1 ftért, akkor annyiról indítom, amennyit minimum szeretnék érte kapni. Na, én vagyok az, akinél 200 ftért van sokminden, ami a másiknál ezrekért...

2010. szept. 19. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:

utolsónak:

ilyenkor annyi történik, hogy az ismerős ad egy nagy licitet, aztán ha más (idegen vásárló) nem dob rá semmit akkor végül az ismerős veszi meg "papíron" a terméket. De innentől semmi nem történik. Nem lesz értékelés, meg igazi adás-vétel. Kívülről úgy látszik, mintha eladásra került volna a cucc, de nincs róla értékelés. Vagy persze lehet írni egy fals pozitívot, hogy "remek termék, pontos eladó, blabla..." de igazából nem történik semmi.

2010. szept. 19. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

De ha eladsz valamit "papíron", az után kell jutalékot fizetni. Az pedig az eladó kára. Ha meg nem értékelsz, egy idő után a teszvesz levelekkel bombáz napi többel is hogy értékelj, mert irgumburgum lesz.

Van egy ismerősöm 3 nickkel volt fenn teszveszen, lebukott pár nap alatt...

2010. szept. 19. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!