Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mennyiért "szokás" árulni egy...

Mennyiért "szokás" árulni egy felbontatlan tápszert? Az eredeti ár feléért, vagy kevesebbért?

Figyelt kérdés
Hol érdemes meghírdetni?
2010. szept. 19. 19:06
 1/7 anonim ***** válasza:
ha még jó a szav.ideje, a patikában visszaveszik azért az árért, amit kifizettél érte. én is így voltam, 6 féle tápszer, csomó bontatlan volt, megkérdeztem, mit csináljak vele szerintük, azt mondták vigyem e és visszaveszik. pedig nem is ott vettem mindet!
2010. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
vigyem be (elírtam)
2010. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én a postaköltségért odaadtam itt valakinek. 1 doboz volt csak.
2010. szept. 19. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Patikában?Húúú, de jó!Megkérdezem. Köszönöm!
2010. szept. 19. 20:48
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát nem tudom, mert elvileg amit kiviszel a patikából, azt már nem vehetik vissza! Azt már csak a gyógyszer gyűjtőbe lehet bedobni! Legalábbis gyógyszerek esetében! Szerintem az előzőnek csak szerencséje volt! De persze próbáld meg, és légyszi írd meg az eredményt! Köszi!
2010. szept. 19. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Holnapután megyek próbálkozni.Megírom, sekerült-e.
2010. szept. 20. 10:18
 7/7 A kérdező kommentje:
Nem ment a dolog:(
2010. szept. 22. 20:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!