Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Babaúszásra furcsa bikiniben...

Babaúszásra furcsa bikiniben menni?

Figyelt kérdés
Be akarom íratni a kisfiam babaúszásra, és ha nem muszáj ezért nem vennék magamnak úszódresszt, úgyse hordanám ezen kívül sosem. Felvehetek egy sima bikinit, amit a strandra is szoktam hordani? Nálatok miben szoktak lenni az anyukák?
2022. jún. 21. 13:04
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
18%
Csak ha úgy nézel ki mint a fürdőruhás csaj😅
2022. jún. 21. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom a kérdés arra irányult, hogy olyan úszódressz kell-e, mint amit úszáshoz viselnek az uszodában. Nem, nem kell olyan. Sok anya van, aki nem úszik, csak a babát viszi, így a nyári bikiniben vannak.
2022. jún. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
18%
13: pedig de, mert nincs olyan tartás, amiben tartani kell a gyereket, ahol azt érzem, hogy bele tudna akadni, pedig 3 hónapos kora óta jártunk 3 éves koráig kisebb megszakításokkal. Tényleg érdekel, hogy hogy tud beleakadni a lába...mégha azt mondod, hogy a kezével lerántotta, az oké.
2022. jún. 21. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
84%
16-os nem mindegy az neked? Nekem képes volt rá ez van, fogadd el hogy van ilyen és lépj tovább. Egyesek milyen apró dolgon tudnak fennakadni 🤷‍♀️
2022. jún. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Persze, csak olyan legyen, amit nem kell igazgatni mert foglalt lesz a kezed. Teljesen változó hogy milyenben vannak az anyukák.
2022. jún. 21. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Köszönöm a választ mindenkinek, akkor marad a bikini! :)
2022. jún. 22. 14:31
 17/17 xp ali ***** válasza:
A babára minek bikini? A férjedre se adj. Én sok anyukát láttam bikiniben babaúszáson. (Én rendes úszásra jártam, de ott voltak a kismedencében. Többnyire szerették. Minél kisebbek voltak, annál inkább.)
2022. júl. 12. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!