Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Etetőszéket mi alapján érdemes...

Etetőszéket mi alapján érdemes vásárolni? Nektek melyik típus vált be?

Figyelt kérdés
2010. szept. 19. 23:35
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Szia! Mivel kb 5 hónaposan ültettem bele a kisfiam, nekem fontos volt, hogy dönthető és jól becsatolható, később magasságban állitható legyen. Igy Peg Perego Prima Pappa-t vettem, használtam Vaterán, mert amúgy nagyon drága. Eddig bevált, másfél éves a kisfiam.
2010. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Hát ez érdekes kérdés,annyi mindentől függ ez..Nekünk pl. kicsi a lakás,és ikreim vannak,ezért nagyon-nagyon szerettem volna nekik FP esőerdős etetőszék-ülésmagasítót venni.De sajna csak kárpitos székünk van,és az nem jó ahhoz:(A fa nekem még szimpatikus,a szétszedhetőség miatt,és bár kicsi a hely,de tudom h egy műanyagot sem fogok napjában többször kinyitni-összecsukni v hurcolászni..és kevésbé is sérülékeny,nem szad ki a borítás,nem törik olyan könnyen,stb..
2010. szept. 19. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
*szakad
2010. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Én leginkább az árára figyeltem, meg arra, hogy összecsukva kellően lapos legyen. Megmondom őszintén, hogy mivel nálunk tényleg csak arra az időre kellett, amíg az étkezések tartottak, nem volt szempont, hogy legyenek extrái (pl. dönthetőség). Az Interspar-ban vettem, BabaStar márkájú (ott elég sok ilyen márkájú holmi van, babakocsi is, etetőszék is, stb.), nekünk tökéletesen megfelet.
2010. szept. 19. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Nekem is fontos volt, mint az első válaszolónak, hogy mindent tudjon. Pl lehessen dönteni és így kisebb babát is beletenni rövid iőre, legyen dupla tálcája (a felsőt csak lekapom és elmosom, és kész), legyen állítható a magassága, legyen biztonsági öve. Nem volt szempont, hogy új legyen. Így 14 ezerért lett egy Top Rider etetőszékünk a vateráról, kiváló állapotban. (Majdnem Prima Pappát vettünk mi is, azzal is szemeztem sokáig.)
2010. szept. 20. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:

Szia!

Nekem csak az volt fontos,hogy könnyen tisztítható legyen,így az Ikea-s műanyag etetőszéket vettük meg,tálcával.

2010. szept. 20. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Én is a dönthetőség szempontjából választottam,mivel 4 hónaposan kezdtük a hozzátáplálást,igy a keresztelőre kapott pénzéből etetőszéket is kapott.Amit mi választottunk az 3 fokozatban dönthető,5 fokozatban állitható a magassága,dupla tálcás,és nem pvc a huzata,igy nem izzad bele a baba nyáron. [link] Nekünk ez van,nagyon szeretem,nem bántam meg hogy ilyet vettünk,4,5hós babám gyönyörüen elvan benne.
2010. szept. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:

Mi is Prima Pappa-t vettünk, mint az 1. válaszoló, szintén használtan, a teszveszen. :)

Nekünk fontos szempont volt, hogy fel ne boruljon, ki ne essen a gyerkőc, még ha nem is olyan ugribugri. Ez egy stabil, jó fajta biztonsági öves etetőszék, nagyon szeretjük. Babám is szereti, vígan ül bele, és csak ott eszik. :)

2010. szept. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:

[link]


én ilyet vettem, igaz vaterán 17.000- ért, 1 évet használt, nagyon szép állapotban volt, mi is már 1,5 éve használjuk, és mintha új lenne!

Az asztalhoz oda tudom tolni a magasságát az asztalhoz tudom állítani, 2 tálcája van, így ha a reggelit nem mosom el délig, akkor is van tiszta tálca előtte:)

egy kézzel fektethető, tálca is több fokozatban rátolható a gyerekre, 5 pontos biztonsági öve, ès amit szeretek benne huzata levehető gépben mosható, nem az a merev műanyag, a lába között van kiesés gátló, így ha nagyon mozgolódott kicsiként, akkor sem esett ki, most meg már saját maga ha éhes oda húzza az asztalhoz bele ül ha éhes, ha a felső tálcát kiveszem rajzolhat festhet gyurmázhat benne!

2010. szept. 20. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 poci-maci ***** válasza:

Mi kaptuk de annyira nem volt praktikus az elején nem szerettem inkább 1 éves kor után ajánlanám ezt a fajtát.

sajnos nem voolt választási lehetőségem.

[link]


De a mostani gyerkőcnek tuti nem vennék ilyet inkább dönthetőset meg állíthatósat akár használtan is!

2010. szept. 20. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!