Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Cumit illik továbbajándékozni?...

Cumit illik továbbajándékozni? Csak főzve volt, próbálva - nem kellett - majd újra kifőztem, és eltettem. Kidobni sajnálom, a gyerek meg másfajtát szeret.

Figyelt kérdés

2022. jún. 24. 11:06
1 2 3
 1/27 anonim ***** válasza:
88%
Én biztosan nem adnám oda a használt cumit a gyerekemnek, de ha jó kapcsolatban vagytok, megkérdezik és örülnek neki, miért ne? Rászorulóknak de add oda!
2022. jún. 24. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/27 anonim ***** válasza:
71%
Én simán odaadnám a gyereknek sterilizálás után. Most nem értem, ha steril akkor miért undorító nektek?
2022. jún. 24. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/27 anonim ***** válasza:
37%
3. Használnád a fogkefémet ha sterilizálom?
2022. jún. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/27 anonim ***** válasza:
73%

4 a tiédet biztos nem, de ez egy baba szájában volt gyakorlatilag fel percig.

De persze lehet finnyaskodni, nincs még elég szemét a Földön...

2022. jún. 24. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/27 anonim ***** válasza:
64%
5. Pedig steril, csak egy percet használtam.. Tehát te nem fogadnád el más szájából, de a gyerekednek simán odaadnád. Oké. Nekem amúgy ugyanolyan undorító lenne más gyerek után cumit adni a sajátomnak. De ha te odaadnád oké mint ahogy írtam is, kérdezze meg, ha kérik, adja oda nyugodtan.
2022. jún. 24. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/27 anonim ***** válasza:
26%
5. És igen biztosan attól van szemét a Földön hogy nem használt cumit adok. Te gondolom mosipelusozol, minden göncöt használtan veszel, egy boltban vásárolt holmitok sincs és természetesen mindenhova biciklivel jártok. Ne álszenteskedj, nem áll jól!
2022. jún. 24. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/27 anonim ***** válasza:
75%
Biztos nem.
2022. jún. 24. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/27 anonim ***** válasza:
30%

6 nem vagyok álszent, de az biztos hogy bizonyos dolgokban másképp látom a pazarlast mint te, főleg a gyerekekkel kapcsolatban, mivel ők még nem tarsitanak undort egy csomó dologgal kapcsolatban.

Amúgy a XX. vegeig századig ez nem is volt téma, tehát elég jól hatottak a reklámok, mert tömegesen undorodunk a használt dolgoktól

Szép új világ... "Aki foltos sosem módos"

2022. jún. 24. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/27 anonim ***** válasza:
84%

A fogorvosnál is csomó minden volt más szájában, csak sterilizálják mielőtt beteszik a tiédbe.

Vicces hogy felnőtt emberek nem hiszik el vagy nem akarják vagy nem tudom, hogy a forrásban lévő víz sterilizál. Nevetséges!


Kérdező: én odaadnám. Sőt a sterilizált fogkefével sincs semmi bajom.

2022. jún. 24. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/27 anonim ***** válasza:
42%

8. Miért látnád máshogy? Én 90%ban csomágolásmentesen vásárolok, komposztálok, igyekszünk pazarlásmentesen élni, nem terhelni a környezetet. Állítom, te fele ennyi dolgot nem teszel. Bocsi, nekem a használt cumi nem fér bele, de nem is cumizik a gyerekem, szóval ne aggódj egy csikóhal sem fog meghalni a gyerekem cumija miatt. De a fogkeféjét és a rágókáját boltban vettem és nem engedem, hogy más gyerek használja. Állítom te fele ennyire nem vagy tudatos, de rögtön ítélkezel, mert nem adnék használt cumit. Nem izgat a véleményed, de azért jót mosolyogtam rajtad.


9. Szupi, akkor te mindenképpen vegyél használt fogkefét magadnak.

2022. jún. 24. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!