Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Nem megy a kislányom mit tegyek?

Nem megy a kislányom mit tegyek?

Figyelt kérdés
15honapos lesz a kislányom 16 an .És nem megy fel áll le gugol szalad de mind ezt kapaszkodva .Ha le tesszük el kezd sírni és addig sír amíg fel nem vesszük vagy le ül vagy közelebb lép és eldől hogy kapjuk el .egészséges beszél játékos csak felénk bármilyen tippet el fogadok mert tanácstalan vagyok . Köszi az értelmes válaszokat.?

2022. jún. 2. 22:28
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
96%

Hova sietteted? Nincs masfel eves, mit kene csinalnia, benevezni a Vivicittara?


Majd megindul ha eleg erett ra az egyensulyerzeke, az izomzata. Ha mindig azonnal felveszitek amikor sir, nyilvan megszokja es nyilvan ki is fogja hasznalni.

2022. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
91%
18 hónapos korig kell önállóan járni. Még van ideje.
2022. jún. 2. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
85%
Ha az megnyugtat, akkor elviheted szakemberhez, de ráértek 2 hónap múlva is menni
2022. jún. 2. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
83%

'közelebb lép és eldől hogy kapjuk el ' - hehe, tudja az a gyerek mit csinal.


Legkozelebb valami puhan probald ki hogy nem kapod el...

2022. jún. 2. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
83%

Én siralmasnak tartom, hogy olyanok szülnek, akik majdhogynem analfabéták.


3 sornyi szövegben ennyi helyesírási hiba, nem egyszer szavanként több is, és akkor még a vesszőkbe és a rossz helyen lévő szóközökbe nem is kötöttem bele. Hogy fogsz te segíteni a gyerekednek az iskolában, most úgy őszintén? Nem lesz ciki, hogy az elsős gyerek majd azt látja, hogy az anyja az elsős anyagot sem tudja? Mindezt úgy, hogy az autocorrect kb. mindent kijavít, a szövegben alá van húzva pirossal, ami helytelen stb.


15 hónapos

16-án

feláll

leguggol

mindezt

letesszük

elkezd

leül

elfogadok

2022. jún. 2. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 Derjaderja ***** válasza:
88%

A lányom 15 hónaposan állt meg először kapaszkodás nélkül pár másodpercre, 18 hónaposan kezdett járni. Mi nem járattuk és nem alkalmaztunk segédeszközt.

Viszont szinte azonnal esés nélkül járt és pár hónapon belül már 1-2 km-t kirándultunk.


Azóta 3,5 éves és a mozgastanulása mindig ilyen biztonsági játékos típus. Szinte sosem esik le sehonnan, nagyon jól megítélése hogy hová tud felmászni. Nem szeret megbillenni, a kisebb eleses is rosszul érinti. Kb az első szerepjátèka is ez volt 12 hónapos kora körül, hogy az ülesnél szerzett rossz tapasztalatokat (hanyattesés) eljátszotta plüssökkel. "Eldőltek"- mondta.


Hozzáteszem, hogy kifejezetten jók a nagymozgásai, mozgékony és kezdeményező is, nem egy lusta típus csak biztosra szeret menni.


(Áldás volt így a kisfiam ismeretében, utólag rájöttem).


Ha amúgy a Te gyereked mozgásfejlődése rendben zajlik, akkor vsz nála sincs kóros, orvosilag még ráér pár hónapot.

2022. jún. 2. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
66%

Jelentem: két éves koromban jártam. Azóta elég jól megtanultam. Ne aggodalmaskodj!

(Szerintem már külön rovatot kéne itt indítani aggódó szorongó anyák címen. "Mért mutogat a lányom?", "mért nem mutogat a lányom?", "mért tapsol a lányom?", "mért nem tapsol a lányom?", "mért nem pápázik a lányom"?, "mért nem játszik a többiekkel a másfél éves gyerekem?", "mért nem jár az egy év két és fél hónapos gyerekem?" ...)

2022. jún. 2. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
87%
7.Főleg hogy most is volt egy aki kérdezte miért tapsol és mindenki válaszát támadásnak vette...durva..
2022. jún. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is most 16 hósan indult el önállóan. Nagyon ügyes már. Másfél éves koráig a te gyerekednek is van ideje. Addig felesleges aggódni. Majd jár, ha megérett rá.
2022. jún. 3. 02:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Még van ideje. Kislányom 1,5 éves kora előtt pár nappal gondolt egyet, felállt a szoba közepén és megtett egyedül vagy 20 lépést. Másnap többet. 3 nap múlva stabilan járt, soha nem csetlett-botlott, egy hét múlva szaladt. G
2022. jún. 3. 05:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!