Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Valaki gondolkozik 3 gyermeken...

Valaki gondolkozik 3 gyermeken? Nekem kettő gyermekem van 6 éves és 1,5 éves ,és most gondolkozunk a 3.babán ,de nagyon nehéz döntés anyagilag és idegileg is 😁akinek lett 3 hogy sikerült dönteni végül ?

Figyelt kérdés

2022. jún. 12. 20:22
 1/4 anonim ***** válasza:
60%

Követem


Az erős gondolkodás fázisban vagyunk…

Csak nekem elmúlt 2 a kicsi..


Most dilemmázom, hogy visszamenjek dolgozni, vagy maradjak 3. Gyerekkel, aztán meg össze jön-e.


Engem csak a lehetetlen áremelkedesek miatt stresszel az anyagi oldala.


Ha maradna úgy, mint tavaly, akkor egy percet nem gondolkodnék.


Idegileg most màr oké.. volt egy rosszabb időszak, de nekem mind2 kicsi (4 a nagy 2,5 lassan a kicsi.

2022. jún. 12. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
85%

Mi a hatodikon gondolkodunk, igaz 3 már felnőtt, dolgoznak, külön élnek :)


Ha anyagilag megtehetitek és vágytok rá, akkor hajrá

2022. jún. 12. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
57%

En biztos nem,engem a fiam (2,5) ugy kikeszit idegileg,hogy mar 9 kor az orat lesem mikor van del es mikor alszik mar. Bar fogzik meg szuperhold van,betudom annak. De alt.egesz nap nyugoskodik,sir,hisztizik,ha nem,akkor rombolja a befendezest,muszaki cikkeket,vagy a kutya szoret huzgja vagy csak rosszalkodik. Egesz nap szaladok utana es karmentes folyik,illetve vigyazok ra,hogy ne essen baja. 30 mp re lehet egyedul hagyni,egesz nap. Akinek nem ilyen a gyereke,az el se tudja kepzelni. Hogy wc re delben tudok elmenni,se pisi,se egy kave. Sokszor nem is iszok,mert az udvaron szaladok utana vagy mellette allok es fegyelmezem. Egyre tobbet nyomom be a tv t mert akkor legalabb egy helyben van. Allandoan nekimegy a nagyobbik gyereknek,feltekeny,utik verik egymast. A nagy is hisztis,siros,erzekeny . Kivulrol mindenki csak azt latja milyen gyonyoruek,amugy igen, a fiu igazi angyal profi,orias kek szemekkel,szoke gondor furtos,de iszonyu nehez veluk. Az a baj stresszes a minkahelyem is,nem vagyok ilyes gyeses evek utan oda. Valami konyvtar vagy eldugott leveltar kellene,ahol az idegeim kisimilnak. Cluster migrenem lett,iszonyu,az ongyilkosok fejfajasanak hivjak... En lehet ki sem heverem ezt soha es ideggyenge maradok. :/

Szerintem ha az anyagi oldala aggaszt,vard meg az oszt,telet,iszonyu valsagot mondanak,jo nem jon mostanaban,az tuti. Haboru marad,covid melle bejon a majomhimlo. Szar vilag jon. :(

2022. jún. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
67%

Öszinte leszek

Én nem szülök többet,elég a 2 gyerek

Anyagilag megtehetnénk,idegeim is rendben vannak,de nem vállalunk

Ugy érzem,nem érdemli meg,hogy ilyen rossz világba szülessen

Az oké,hogy mig velünk lenne,meg tudnám neki azt adni,amit kell,de utána ...mi vár rájuk?

Ilyen világban...csak a stressz van,az ideg

2022. jún. 13. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!