Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hogyan adjam oda a tápszert a...

Hogyan adjam oda a tápszert a babámnak, ha utálja a cumisüveget?

Figyelt kérdés
7 hónapos a kisfiam eddig szopcsizott, de sajnos már nincs tejem.
2010. szept. 20. 10:59
 1/5 anonim ***** válasza:

Szia!

Szerintem próbáld meg pohárból adni neki.

2010. szept. 20. 11:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 poci-maci ***** válasza:
pohárból próbálod meg neki vagy csőrös itatóból!
2010. szept. 20. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Lehet hogy fura de van aki szurival nyomja a kicsi szajaba... Probaltal sokfele uveget? Lehet hogy csak azt a fajtat nem szereti amitek van/!?

2010. szept. 20. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ha nem vagyok itthon az én babám az anyatejet csak kiskanálból fogadja el. (Ő még csak anyatejes). Igaz időigényes és gyorsan kell lapátolni, de úgy megeszi. Próbáld ki te is, ha gondolod.
2010. szept. 20. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
ennyi idősen a babám teljesen elutasította a tápszert (bár ő kezdetektől azt kapott sajnos). Próbáltam kanállal, pohárból, fejenállva, sehogy sem kellett. Ha viszont tejpépet készítettem belőle vígan megette (az ízén nem változtatott) Gabonapelyhet tápszerrel kevertem ki. Azóta is ez a reggeli, kevés gyümölcsszósszal meglocsolva. (1 éves)
2010. szept. 20. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!