Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 4 hónapos a pici lányom,...

4 hónapos a pici lányom, anyatejes baba, annyira, hogy még a cumisüveget sem fogadja el. Fogorvoshoz kell mennem, de nem biztos, hogy két etetés között végzek. Adhatok a babámnak Milupa tejpépet, ami 4 hónapos babáknak való?

Figyelt kérdés
2009. jan. 12. 11:26
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Én is voltam hasonló helyzetben. Mi úgy tudtuk megoldani, hogy a kiskanalat elfogadta, és azzal adta oda az édesanyám a lefejt anyatejet a babámnak. Kicsit türelemjáték, de nem tudtunk mit tenni. Előtte próbálgasd, hátha elfogadná nektek is, vagy inna pohárból esetleg? Egyik sem könnyű, de ki tudja?!
2009. jan. 12. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ha már kapott kóstolni valamit akkor adhatsz neki tejpépet.Ha eddíg kizárólag csak szopott,akkor lehet,hogy megfájdulna a hasa.Nekem a lányom 4 hósan már kapott tejpépet és szerette....
2009. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
szia.Adhatsz de nem biztos hogy elfogadja a tejpepet a babad ha szopik.Nyilvan ha nem fogadja el a cumisuveget akkor kanalazni kell(kanalal eteni),probald ki amig otthon vagy,hogy eszi e a tejpepet.Ha nem akkor ha lehet fejd le magad es majd aki othon lesz a babaval ,a tejcsit adja neki.
2009. jan. 12. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Mindenkinek köszi a választ! Először megpróbálom a lefejt tejet kiskanállal, és még van egy hetem, hogy kipróbáljam vele a tejpépet
2009. jan. 12. 12:07

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!