Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet még baj? Kisfiam tegnap...

Lehet még baj? Kisfiam tegnap este leesett az ágyról hasra. Egyből felsírt, könnyen nyugtatható volt, nem viselkedett másképp. Természetesen egyből hívtam az ügyeletet. Azt tanácsolták maradjuk itthon és figyeljem, ha hány vagy aluszékony menjünk be.

Figyelt kérdés
Azt viszont elfelejtettem kérdezni, hogy meddig jöhetnek a tünetek. Rettenetesen félek.

2022. júl. 3. 14:19
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha eddig nem hányt, már nem is fog. Mondjuk azt sem tudjuk mennyi idős. Ha pár hetes, akkor én is aggódnék, de azért egy 8-9 hónapos már masszívabb. A tünetek nem napokkal később jelentkeznek, nyugi.
2022. júl. 3. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Teljesen úgy, ahogy az 1. írta.

Unokaöcsém is így járt, kis síráson kívül nem volt más baj :)

2022. júl. 3. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
12 hónapos. Bocsánat ez lemaradt. Köszönöm a megnyugtató válaszokat!
2022. júl. 3. 14:35
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Velünk is ez történt ma kora reggel.A 9 hónapos lányunk leesett az ágyról. A férjem egy pillanatra kelt fel becsukni az ablakot, el sem hittem🤦‍♀️. Egy picit sírt, és aludt is tovább. Harmadik baba, de először történt ilyen...Mosolygósan kelt, olyan mint mindig, szóval én nem izgulok. Szerintem te se tedd! Minden jót!
2022. júl. 3. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk tegnap a szél felboritotta a kocsit benne a 3 honaposommal, azt hittem szivrohamot kapok, szerencsére semmi baja nem lett, nem hogy sírt volna de mosolygott. Nekem is ennyit mondtak hogy figyeljem, azóta sincs semmi baja hála a jó égnek, nagyon megijedtem, főleg hogy első baba😂
2022. júl. 3. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!