Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Hasfájásra pocakpárna?

Hasfájásra pocakpárna?

Figyelt kérdés

Kisfiam 1 hónapos,estére mindig fáj a hasa. Egy órát minimum végig ordít. Próbáltunk Lactase comforotot, Boigiat, aloe activator(orvos mondta) masszírozás, torna, hordozás. Semmi sem használt eddig. Kiporóbálnám a pocakpárnát, cseresznyemaggal van töltve. Használt már valaki ilyet? Van értelme megvenni?

Nagyon szeretnék segíteni szegény kisfiamnak,borzasztó látni ahogy szenved.



2022. júl. 6. 21:35
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nekünk volt és jól esett neki, igaz ez télen volt. A dm-ben lehet kapni 1-2000 forintért, egy próbát megér.
2022. júl. 6. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
65%
egy sima melegített kispárnával is ki tudod próbálni, hogy a meleg segít e neki.
2022. júl. 6. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ne költ semmilyen gyógyszerre mert semmi nem segít.A kislányom is hasfájós volt,3 hónapos korában elmult,mint akit elvágtak.A meggymag párna jó volt neki.Rossmannban lehet kapni.
2022. júl. 7. 05:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
A melegítő párna jó dolog. A lányom már 11 éves, de a mai napig előveszi, ha fáj a hasa. Kicsinek nagyon szerette. Nem egy nagy összeg, szerintem megéri kipróbálni.
2022. júl. 7. 06:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Mi vettünk de nem segített, marketplacen van pár száz forintokért, sokan csinálják háznál. Kipróbálni érdemes, rosszabb nem lesz tőle.
2022. júl. 7. 09:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

A hasfajason a Deveny torna segit! Sajnos mi is minden szart vegigprobaltunk, teljesen haszontalanul. Mas gond miatt jutottunk el Devenyeshez, kb 3 honapos korban (szekletgond, nem volt kaka, csak szelcsovel, de a hasat csikarta, sirt, stb, amire a vedono es a gyerekorvos azt mondta, h ez normalis, majd elmulik.)

A devenyes 1 alkalom utan elmulasztotta a gondot, izomfeszesseg volt a pocakban. Beszelgetve vele tudtam meg, h a kolika ellen is nagyon hatasos. Ha ezt hamarabb tudom, megsporoltam volna a gyerekemnek 2 honapnyi keserves ejszakai szenvedest!!

2022. júl. 10. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat 🥰
2022. júl. 10. 17:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!