Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Volt még így valaki ?

Volt még így valaki ?

Figyelt kérdés
Röviden tömören a történetünk 1 napos korábban görcsrohamai voltak szám szerint 3, de azóta se tudják mitől azóta teljesen tünetmentes most lesz 1 éves már gyógyszert se kap. 2 hetes korábban megállapítotok ,hogy hypoton az izomzata de az elemi járások stb kiválthatóak . Azóta terápiára hordjuk. Volt Katonaféle,Vojta ,most TSMT,,Dévény tornára hordjuk.Nagyon élénk vidám baba , a nagymozgások is mind megvoltak .Viszont most ,hogy lassan egyesztendős ,sehogy nem tudom rávenni a mutogatásra.Ha én mutatok valamire ránéz de ő nem mutat semmit ha kérem ,hogy hozzon oda valamit nem teszi . Valaki volt még így ? Esetleg tanács mit kellene csinálnom/segíteni neki ,hogy elkezdje . Előre is köszönöm a válaszokat.

2022. júl. 7. 22:11
 1/7 anonim ***** válasza:
Milyen gyógyszert szedett?
2022. júl. 7. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Kepprát kapot ,fél éves koráig 0,7ml.
2022. júl. 7. 22:19
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Nem neked kell kitalálni,hogy milyen fejlesztésre van szüksége. Hisz nem vagy orvos vagy gyógypedagógus, gondolom.

Vidd el fejlődésneurológushoz, ott majd felmérik és segítenek.

2022. júl. 7. 22:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Jelenleg is járunk , de szerinte semmi baja. Mindenhova magamtól vittem, mert nem volt baj senki szerint, hogy 6 hónaposan nem fordult.
2022. júl. 7. 22:38
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ne kinozd azt a gyereket. Az en lanyom is kesön kezdett el mutogatni. Most egesz nap mutogat. Kesön kezdett el jarni, 16 honaposan. 18 honaposan mondta ki az elsö szavat. Azota el telt 2 het es mar vagy 10 szonal tart. Mindennek meg van a maga ideje ne idegeakedj.
2022. júl. 7. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nagyon szépen köszönöm a válaszod. Megpróbálok nem ennyire rágörcsölni ezekre a dolgokra.
2022. júl. 7. 22:47
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk is megállapították, hogy MÉG kicsit hypoton. Már a kórházban és utána az 1 hónapos státuszon is. 5 hetesen vittem emiatt gyógytornászhoz, aki megállapította, hogy semmi baja, be fogja hozni. :) A 2 hónapos státuszon már mindent csinált, amit az 1 hónaposon kellett volna. Nem minden úgy megy, ahogy a nagykönyvben megvan írva, ne aggódd túl.
2022. júl. 8. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!