Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Szeretném ha segítenetek nekem?

Szeretném ha segítenetek nekem?

Figyelt kérdés
Nem is tudom hol kezdhetnem már miotta meg szültem második gyermekem azóta női problémákkal szenvedek az első szülésnél semmibajom nem volt ! A második babánál nagyon nehéz szulesem volt és atotta anyira fáj a hüvelyem még jartam szikszot szerencset egész Borsos megyét már nem merek orvosokhoz menni mindegyike mást mond sokáig volt kandidam de azt kitartó diétával sikerült nagyabol le küzdenem rá ment a pár kapcsolatom atita sem tudok nemi életet élni anyira fájdalmas és már anyira el vagyok keseredve hogy sokszor öngyilkos akarok lenni hogy mikor mul már el 2 év szenvedés valaki volt hasonló helyzetbe ?egy 3 szülés talán segíthet ? Nagyon szépen köszönöm aki segít nekem köszönöm 27/L

#candida #Volt így valaki
2016. dec. 30. 21:29
 1/5 A kérdező kommentje:
Bocsanat a hibás szavakert rosz a telefonom de remélem el tudtok igazodni
2016. dec. 30. 21:33
 2/5 anonim ***** válasza:

Keress egy magán nőgyógyászt, valószínűleg többféle problémával is küzdesz. Odalent fizikailag minden rendben van? Nem volt nagy szakadás, hosszú varrás? Van olyan, hogy rosszul gyógyul a varrás, ez okozhat fájdalmas közösülést, hüvelyplasztikával tudnak rajta segíteni.

Intimtornát próbáltad már?

Ha szárazság okozza a problémát, akkor pedig lelki okokat kell keresni.

2016. dec. 30. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
De nagyon csúnyán szakatam nem.csinaltak gatmetszest nem torotek velem voltam hát hetett szihiatrian h lelki okok de nem. :( már nem.birok élni ritkan viszkad miotta a diéta segített de fáj még mindig magán dokihoz járók most dalacint írt de az meg mellékhatásként fel erősíti a gombát :(
2016. dec. 30. 21:50
 4/5 anonim ***** válasza:
Ez a szulesektol van,mert akarmennyire is szep dolog gyereket a vilagra hozni,amig vilagra jon addig kivul belul szetroncsolja a szervezetet az olyan noknel,akik fizikalisan nagyon gyengek kivul,illetve belul is. Persze nem vagyunk egyformak,van aki csak ugy potyogtatja evente ,vagy ketevente a gyerekeket mint szurke galamb a sz*rjat,es meg sem erzi. Nalad ez nem igy lehetetg sajnos,a dokik meg nagyon allatok voltak. Hat nagyon sajnalom,menj el egy szakorvoshoz,es kerdezd meg mit lehetne tenni az ugy erdekeben. Egyebkent mikor szultel utoljara? Mert egy gyenge testnek ido kell minimum egy ev,max ketto amig regeneralodik.
2016. dec. 30. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
2015.01.05 én 2 éve
2016. dec. 30. 22:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!