Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Mi jött be fültisztításra...

Mi jött be fültisztításra nálatok?

Figyelt kérdés
Milyen olaj vagy készítmény vagy eszköz?

2022. júl. 10. 22:38
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%
Nem szabad a fülüket piszkálni semmivel, olvass utána!
2022. júl. 10. 23:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:

Úgy látom, nem ment át a kérdés. TAPASZTALATOKAT várok, hogy kinek mi jött be babák fültisztítására.

Tehát nem az érdekel, hogy mi NEM jött be vagy mit nem szabad. Az se érdekel, hogy mit szabad. Egyedül azért vagyok hálás, ha valaki leírja, hogy mivel SZERZETT jó tapasztalatokat.

2022. júl. 10. 23:20
 3/18 anonim ***** válasza:
90%
Nekünk a házi orvos olíva olajos fülcseppet javasolt, az szépen feloldotta a fülzsírt és egy héttel később már meg tudta vizsgálni (az első alkalommal semmit sem látott a fülzsírtól)
2022. júl. 11. 00:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
70%

Én most ilyet rendeltem!


[link]

2022. júl. 11. 05:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
33%
Nem kell hálásnak lenned, nem igénylem. Akkor sem szabad turkálni és fújogatni a fülüket, mert rosszat teszel neki, ennyi.
2022. júl. 11. 07:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
45%
Az elsőnek igaza van. Nekem az orvos mondta is direkt,hogy nem kell nekk tisztítani,mert a fülzsír kijön magától. Max egy nedves textilpelus sarkával óvatosan áttörölni a kagylót ha látod a váladékot. 2 éves fiamnak sose piszkáltam meg bele, csak kitörlöm neki fürdés után sima vízzel a kagylót. Nem zsíros neki, időnként egy-egy adag zsķr kijön a kagylóba és azt is kitörlöm. Nem kell egyebet csinálni vele. Hirtelenek,bemozdulnak,csapkodnak. Ha beleturkálsz neki megsértheted a dobhártyát is akár. Felnőttnek sem ajánlják a fülpiszkát sem.
2022. júl. 11. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
44%
Egyáltalán nem szabad bármit is beletenni a fülükbe. Csak meleg vízzel nedvesített textilpelussal töröltem,ha kellett. De nem is kellett neki.
2022. júl. 11. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
Nekünk a gyerekorvos olajos spray-t ajánlott, az olaj hangsúlyozásával, hogy ne sóoldat legyen. Csak nekem fenntartásaim vannak azzal, hogy spray-t használjak, mert mégiscsak nagyobb nyomáson juttat be valamit, nem olyan, mint a baba orrspray, hogy csak lágyan spriccel.
2022. júl. 11. 10:21
 9/18 anonim ***** válasza:
81%
Csak úgy olajos sprays javasolt mindennapos használatra? Elég gáz.
2022. júl. 11. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:
Nem mindennaposra, heti 1-2-re. Ez a férjem megnyugtatására kéne, mert mániája, hogy valami irritálja a baba fülét (ami szerintem a foga) és szeretnék ezért valamit, ami nem káros, de a férjemet lenyugtatja, mert én már igen le vagyok fáradva a paranoiájától.
2022. júl. 11. 10:49
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!