Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Milyen cipőt vegyek a kisfaimn...

Milyen cipőt vegyek a kisfaimnak járáshoz?

Figyelt kérdés

Sziasztok. Kisfiam 13 honapos lesz egy het mulva es egy 2 hete kb elindult. Most van neki egy kis richter szandija azt adom rá ha megyunk valahova. A lakasban egyebkent zokniban van azt se tudom kell e bentre szandi (?)

Viszont Ausztriában elunk es itt most elegge huvos van nem is volt nagy kanikula igy elgondolkoztam hogy milyen kiscipot vegyek a fiamnak hidegebb időre. Ugyan ugy ezen a richter vonalon induljak el? Esetleg a geox megfelelo? Meg itt kint a super fit ami nagyon meg baba cipokben.

Illetve persze nekem nagyon tetszenek ezek a nike cipok de mindenki azt mondja hogy nagyon egeszsegtelen a babalabnak. Szeretnék egy kis infot kapni ki milyen cipot vett a babajanak..

Köszönöm 🥰


2022. júl. 10. 23:06
 1/4 anonim ***** válasza:
72%
Én egyelőre puhatalpút adok rá, amig jóidő van és sokat járatom terepen. Aszfaltot kerüljük.
2022. júl. 10. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
23%

Ne puha talpút vegyél!És bentre nem kell szandi!


[link]


Ilyesmit kell!Ami tartja a bokáját,direkt kis gyerekeknek!A lányomnak is ilyesmi volt az első szandija!

2022. júl. 11. 05:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
81%
Gyógytornászoktól kerdeztem amikor elindult a fiam és azt mondták, higy egy hónap stabil járás után lehet ráadni cipőt. Addig puhatalpú pl. Liliputinak vannak kintre is cipői. Utána is hajlékony talpú ciőt érdemes ráadni. Az egyik gyógytornász a PediPedet jávasolta, vagy valamilyen barefoot cipőt (én ezen a vonalon maradtam), de volt olyan aki a Richter és a Superfitet.
2022. júl. 11. 08:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
D.D. Step
2022. júl. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!