Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 2 hónapos babára sapka?

2 hónapos babára sapka?

Figyelt kérdés

2 hónapos a lányom (első gyermekem) 20+ fok felett is kell rá sapka? (Nyilván ha nagy szél lenne stb kérdésem nem volna) De ha szélcsend van vagy épphogy lengedezik a szél kellene rá sapka? Nem tudom eldönteni mi lenne a helyes, könnyen leizzad ha nagyon be van öltöztetve azt hozzateszem, én nem adnék rá szívem szerint ilyen időben de nyilván kezdő anya vagyok nem tudom mi helyes.

A mozesban fekszik a babakocsiba.

Köszönöm a válaszokat.



máj. 15. 14:58
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Dehogy kell, csak megfő benne.
máj. 15. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi. Csak ma két ember is szóvá tette nekem hogy nem kéne sapka a gyerekre?! És így hirtelen elbizonytalanodtam abba hogy tán nem megfelelően öltöztettem a gyereket...
máj. 15. 15:02
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

dehogy adnék.

Fiam áprilisi. A kórházból még sapkába vittük haza, onnantól csak szél esetén volt rajta.

máj. 15. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
13%

Az enyém 5,5 hónapos én adok rá sapkát. Nekünk fel se tűnik, de a levegő szinte állandóan mozog, azaz folyamatosan fúj a szél. A sapka véd a nap ellen is, és ami még fontos a megszokás. Húgom kislánya nyári baba, nem adtak rá az elején sapkát, ami miatt télen se viselte el, tépte le a fejéről, valakinek folyamatosan tartania kellett a sapkát a fején, akárhova mentek. Ha mindig van rajta kint spaka ez lesz a természetes neki.


Lehet nagyon vékonyat is kapni. Kislányoknak pepcoban láttam lyukacsos mintásat is, abba tuti nem fő be a feje.

máj. 15. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Azt én értem hogy véd a nap ellen, de nyilván nem teszem ki a fejét a napra, folyton figyelek hogy a fejét ne érje napsütés.
máj. 15. 17:35
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Hat 4es ilyen hulyeseget se hallottam meg. Az en fiam januari, nyilvan volt rajta sapka. Kovetkezo osszel/telen ugy tepte le a fejerol, hogy orom volt nezni. Nem kell a gyerekre sapka a 25 fokban.
máj. 15. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

4-es, csak a jovore valo tekintettel szeretettel ajanlom a balaklavat vagy salsapkat, ki hogy hivja, szolhatsz a tesodnak is :D En a h&m-bol szoktam venni a kisfiamnak.

Azt nem nagyon tudjak leszedni a babak, telre a legjobb talalmany.

Amugy a sapka (es zokni) leszedese tipik babas dolog, szorakoznak, jatszanak, ismerkednek, nem azon mulik, hogy te “mire szoktatod”.

máj. 15. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!