Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7 hónapos kislányom pár napja...

7 hónapos kislányom pár napja altatas alatt, illetve alvaskor is többször rángatózik. Szerdán megyunk neurologiara, de érdekelne, hogy találkozott már valaki ilyennel?

Figyelt kérdés
Ilyenkor megrándul a kis teste, néha olyan mint valami roham. Fel is ébred rá, megnyugtatom és visszaalszik. Van hogy többször van ilyen. Rettenetesen meg vagyok ijedve. :(
2022. júl. 11. 13:43
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Ilyet az én 1 éves fiam is csinal meg én is 🤷‍♀️
2022. júl. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Én is szoktam ilyet.
2022. júl. 11. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy, hogy rángatózik vagy csak megrándul egyszer. Utóbbi velem is előfordul és másnál is láttam, nem utal semmi komoly problémára.
2022. júl. 11. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ez tök normális, ezért orvoshoz vinni felesleges
2022. júl. 11. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
100%
Ezt mar egyszer kerdezted, akkor is elmondtak masnal is van. Az első kérdésedben az volt, hogy el akarna aludni de hirtelen megriad es felkel. Van ilyen, hogy el akarnank aludni, de meg-megébredünk.
2022. júl. 11. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!