Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Akiknek 7 hónapos babája van...

Akiknek 7 hónapos babája van - hogy álltok a hozzátáplálással?

Figyelt kérdés
Van már kiváltott étkezés? Mennyit eszik a baba? És úgy egyáltalán mik az eddigi tapasztalataitok?
2022. máj. 24. 08:10
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
50%
Szia. Nekünk nagyon Lassan halad. :( már sok mindent kóstolt de nem eszik mennyiséget . Várom hogy üljön hátha falatkakkal jobban ellesz
2022. máj. 24. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:

Szia! Hasonló a helyzet, ezért tettem fel a kérdést, hogy lássam, másoknál hogy megy.

Mindent szeret és megeszik, de csak olyan 40-50 ml erejéig.

2022. máj. 24. 08:32
 3/14 anonim ***** válasza:

Mi 4 hónapisan kezdtük a hozzátáplálast.


Most 7,5hónapos


Reggelire kenyér+felvágott kockázva

10órai cici

Ebédre a mi főttkajankból amit lehet

Uzsira tejberízs/joghurt

Este vacsira amit mi, abból amit lehet

Elalváshoz cici


Éjjel 2-3x kel enni.


Pürét nem eszi meg, falatkákat kap. Mennyiséget sosem nézem, de jóllakik az biztos.

2022. máj. 24. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Mi falatkázunk, ezért nem stresszelem magam egyáltalán a kiváltáson és a mennyiségeken. Igyekszem vasban gazdag ételeket készíteni, de ha nem eszi, nem érdekel. Ma reggelire pl. nagyon guszta tányért csináltam neki, de fáj a foga és az uborkát rágcsálta csak leginkább. Szerintem ne izgulj. Tedd ki neki, had játszon vele, ismerkedjen, de ha nem eszik nem tragédia. Majd alakul.
2022. máj. 24. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
83%
7,5 hónapos a lányunk. 6 hónaposan kezdtem a hozzátáplálást. Nincs kiváltva étkezés. 99%-ban csak anyatejes. 2-3 kávéskanál gyümölcsöt, meg ugyanennyi főzeléket eszik meg egy nap. Aztán elfordítja a fejét és nem hajlandó többet enni. Ráadásul most volt koronavírusos, szóval 2 hétig csak anyatejet evett. Ne izgulj miatta, teljesen normális ez is. Az én lányom is szó szerint még csak kóstolgat.
2022. máj. 24. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
5! Nálunk ugyanez. De így pl az olajat te hogy vezeted be?
2022. máj. 24. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
71%
3-as: "Éjjel 2-3x kel enni." "Mennyiséget sosem nézem, de jóllakik az biztos." itt nem látsz ellentmondást? :D
2022. máj. 24. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
7. Nem én vagyok a 3-as, de én nem látok ellentmondást. Az éjszakai evés nem azért van, mert nem lakik jól nappal. A leghaspókabb gyerek is kelhet 5x is éjszaka, mert normális. Na nem vita, de szerintem nem írt hülyeséget.
2022. máj. 24. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:

7!

Nem látok ellentmondast, mert hozzataplalas elött 8-10x kelt...


Fiam is ugyan ezt csinálta 1 éves koraig. Ahogy egyik napról a másikra elhagytuk a szoptatást, onnan 1x nem kelt.


Nem azert cicizik mert éhes, hanem mert megébred es a közelsegemre vagyik. Nem eszik mennyisegeket, csak sziv 2-3at, és alszik tovább...


Ennyire hülye nem vagyok 😉



3#

2022. máj. 24. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:

oké, de akkor nem "enni" kel - megtévesztő volt az eredeti megfogalmazás :)


7-es voltam

2022. máj. 24. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!