Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kedves Anyukák! Ti, hogy...

Pomat kérdése:

Kedves Anyukák! Ti, hogy reagáljátok le a közeli hozzátartozókat vagy épp barátokat, akik folyton kérdeznek, hogy eteted, hogy altatod, hogy főzzem, . De soha nem csinálnak meg semmit belőle?

Figyelt kérdés
És folyton mindenhol, mindig csak ugyan azokat kérdezi meg, de semmit nem halad és szerintem esze ágában sincs megtenni semmit, csak a barátok, család elött jól hangzik, hogy érdeklődik. Neked meg égnek áll, hogy szegény gyereke!!:-(
2010. szept. 21. 14:30
 1/10 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy hülye vagyok, de nem értem a kérdésedet, bocsi. Fogalmazd át légyszi, mert ez így eléggé kusza lett.
2010. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Én értem. Ha ilyen hülye az illető, akkor ne törd magad, egyszer elmondod, nem használ, akkor az ő baja. Én nem foglalkoznék ennyire vele, sőt meg is mondanám legközelebb mindenki előtt, hogy minek kérdezget, ha nem fogadja meg a tanácsokat.
2010. szept. 21. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
uhhh...ez olyan mintha kínaiul lenne...lehet abból többet értenék...
2010. szept. 21. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Túl jólnevelt vagyok:-)( és a páromnak szarul esne, hogy pl a sogornőmnek ezt mondjam:-((
2010. szept. 21. 14:50
 5/10 A kérdező kommentje:

:-) Bocsi a kuszaságért:-((


Na szóval van két közeli rokonomnak is, kb fél évvel fiatalabbak a csemetéik. A kislányom jól alszik, jól eszik, vidám, kiegyensúlyozott,... szóval klassz kis csaj. De én szigorú napirendben, következetesen nevelek, rengeteg utána olvasok,... és tök egyedül vagyok.


Ők meg elejétől, írjam le a napirendet, írjak receptet, írjam le mit hogyan csinálok, főzök, tanítom,.... én kedvesen megtettem egyszer, kétszer, elmondatm mit olvassanak el, átküldetem egy csomó cikket, de semmit sem tartanak be. Szerintem el sem olvasták:-( Nem foglalkoznak a gyerekkel úgy, ahogy én, és van olyan kérdés amit, már vagy huszadszor tesznek fel, és ezek többnyire látványosan mások elött, pl a család, barátok,,.... de igazából nem törödnek vele.


Én tudom hogy mások a gyerekek, nekem életem a kicsi, nekik vannak fontosabb dolgok is. De mégis mintha nekem lenne lekismeretfurdalásom, hogy nekik bömből a gyerek, nem eszik, nem alszik, nem fejlődik,... pedig sokat és sokszor segítettem, de nincs foganatja:-(((

Érthetőbb:-(((

2010. szept. 21. 14:59
 6/10 anonim ***** válasza:

Neked is ilyen sógornőd van????

Nekem is! Meg egy sógorom!

Az üres fal jobban megérti amit mondunk mint ők! Mindig kérdezgetnek meg segítsünk, meg szerintünk hogy kellene ezt meg azt csinálni.... Elmondjuk és tök az ellenkezőjét csinálják. Én már letettem róluk. Ha kérdez mondom, hogy nem tudom csinálja úgy ahogy akarja vagy ahogy szerinte jó. Ennyi!

2010. szept. 21. 15:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Igaza van az utolsónak, hagyd a fenébe őket, mondd azt nekik, hogy csinálják úgy, ahogy jónak látják! És főleg ne rágd magad rajta, neked is van egy gyerkőcöd, neked ő a fontos, nem másé. Ne legyen emiatt lelkifurid, az a lényeg, hogy a te babád klassz kiscsaj, és szépen fejlődik.
2010. szept. 21. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Az én barátnőm ilyen....

Szenved az altatással, tök sok tanácsot adtam, könyvet vettem neki stb....és nem érdekli, meg se próbálta a módszereimet, viszont folyamat nyavalyog.....most már nem érdekel, nem mondok neki semmit, ha kérdez valamit, tök röviden válaszolok, mert úgyse fogadja meg!

2010. szept. 21. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek! Megnyugtat, hogy nem vagyok bunkó ha így gondolom én is:-)
2010. szept. 21. 18:19
 10/10 anonim ***** válasza:
Annál már csak az a szarabb mikor nem kérdezel valakit, de csak adja a tanácsokat..mert azt hiszi ő a legjobb anyuka a világon. Mondja mondja mondja...mikor senkit nem érdekel. Jól eszik, alszik, játszik a kisfiam! Hihetetlen nyugodt, jó baba.
2010. szept. 21. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!